Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ρε μάγκες πως το προπαραγγείλατε απο το πλαίσιο με 35 ευρώ web offer αφου το web offer δεν ισχύει για παραλαβεί από το κατάστημα και αμα βάλεις παραλαβεί στο σπίτι σου χρεώνει τα μεταφορικά αν είναι κάτω απο 85 ευρώ... Δηλαδή δεν γίνεται να το πάρεις με 35 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες πως το προπαραγγείλατε απο το πλαίσιο με 35 ευρώ web offer αφου το web offer δεν ισχύει για παραλαβεί από το κατάστημα και αμα βάλεις παραλαβεί στο σπίτι σου χρεώνει τα μεταφορικά αν είναι κάτω απο 85 ευρώ... Δηλαδή δεν γίνεται να το πάρεις με 35 ευρώ.

37.90 από ΠΛΑΙΣΙΟ, νομίζω από Multirama βγαίνει 34.90

Link to comment
Share on other sites

ε αυτό λέω άρα είναι απάτη γιατι όπως και το παραγγείλεις 35 δεν μπορείς να το πάρεις εκτός και αν πάρεις 3 τεμάχια, και δεν καταλαβαίνω γιατι δεν ισχύει το web offer απο παραλαβή απο το κατάστημα. Προφανός για να στο χρεώνουν παραπάνω έτσι και αλλιώς. Αλλά και πάλι απασχόλησει του delivery + βενζίνη δεν τους συμφέρει να το πάρεις εσύ απο το κατάστημα;

Link to comment
Share on other sites

ε αυτό λέω άρα είναι απάτη γιατι όπως και το παραγγείλεις 35 δεν μπορείς να το πάρεις εκτός και αν πάρεις 3 τεμάχια, και δεν καταλαβαίνω γιατι δεν ισχύει το web offer απο παραλαβή απο το κατάστημα. Προφανός για να στο χρεώνουν παραπάνω έτσι και αλλιώς. Αλλά και πάλι απασχόλησει του delivery + βενζίνη δεν τους συμφέρει να το πάρεις εσύ απο το κατάστημα;

Γιατί είναι απάτη; Αν πάρω συνολικά πράγματα πάνω από 85 € δε θα μου ΄ρθει στην τιμή που λέει; Δλδ για κάθε πράγμα που ψωνίζεις από το web θα σου αλλάζει την τιμή τιμοκαταλόγου ανάλογα με το πόσα έχεις στο καλάθι σου;

Link to comment
Share on other sites

ωραία εγώ δεν θέλω να δώσω αυτά τα 3 ευρώ τι πρέπει να κάνω; γιατι να μην μπορώ να το παραλάβω απο το κατάστημα που το έχουν χωρίς να τα δώσω;

Δεν έχει δικαίωμα το κάθε κατάστημα να κάνει την πολιτική πωλήσεών του; Δε σε καταλαβαίνω.

Αν σώνει και καλά δε θες να δώσεις αυτά τα 3 € περίμενε μέχρι να πάρεις και ό,τι άλλο χρειάζεσαι για να φτάσεις τα 85 € συνολικής παραγγελίας.

Τώρα άμα δε σ΄ αρέσει αυτό είναι άλλο πράγμα. Απάτη δεν είναι σίγουρα όμως.

Link to comment
Share on other sites

Εχουν και αλλα καταστηματα Pre-Order στα 34.90 μπορεις να κοιταξεις και εκει για δωρεαν παραλαβη απο το καταστημα.

Το Πλαισιο ομως μεχρι στιγμης φαινεται να ειναι το μονο που εχει και το DogTag DLC στο πακετο, αν σε ενδιαφερει βεβαια κατι τετοιο..

Link to comment
Share on other sites

μωρέ εγώ το έχω παραγγείλει απο το πλαίσιο αλλα δεν μπορώ να καταλάβω τον πολιτική του web offer του οποίου δεν ισχύει αν είσαι κάτω απο 85 ευρώ... Ενώ σε όλα τα άλλα καταστήματα γίνεται να παραλάβεις τις παραγγελείες σου απο το κατάστημα... Απλά θέλω να πω ότι βάζουν τιμη web offer και καλά ώστε να έχουν χαμηλότερες τιμές στο skroutz αλλα θα σε χρεώσουν με την κανονική. (ποστάρω τα ίδια σε 2 φόρουμ ταυτόχρονα...)

Έγινε επεξεργασία από Strategos
Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.amazon.co.uk/Battlefield-3-Limited-PC-DVD/dp/B004MKM958/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1315483124&sr=8-2]Battlefield 3: Amazon.co.uk: PC & Video Games[/ame]

Origin

http://www.gamestop.com/pc/games/battlefield-3-limited-edition/90173

Battlefield 3 Limited Edition - Windows

Όπως βλέπεις, οι τιμές είναι όλες σχεδόν πάνω από τα 37€ που θα σου κοστίσει από το Πλαίσιο. Με αυτό το σκεπτικό, πάλι κερδισμένος θα είσαι. Εγώ βέβαια, όπως και κάποιοι άλλοι, το πήραμε νωρίτερα και φθηνότερα. Προσωπικά το αγόρασα από το Play.com, με το DogTag DLC και το Karkand map pack (όταν βγει) στα 35€ με τα μεταφορικά. Τώρα το Play.com το έχει στα 50€.

Link to comment
Share on other sites

αν κατάλαβα καλά το πλαίσιο είναι από τα λίγα μαγαζιά που έχει και το Dogtag, και την Karkand?

Δεν κατάλαβες καλά :p

Όλοι όσοι πουλάνε "Limited Edition" δίνουν μαζί και κουπόνι για να πάρεις δωρεάν το Karkand όταν θα βγει.

Επίσης, όλα τα preorders, LE ή όχι, έχουν κάποιο DLC, εκτός αν αναφέρουν διαφορετικά, όπως το παραπάνω που αγοράζεις μόνο s/n με μικρότερο κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.