Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Τι σημασια εχει δλδ ποσους ποντους θα παρεις σε καθε game? Απλα για να ανεβαινεις γρηγοροτερα Rank? Η για να παιρνεις σε καθε γυρο το Ace Pin? Τα games δεν κερδιζονται με ποντους. Αυτο που μετραει ειναι να βοηθας να νικαει η ομαδα σου και να ευχαριστιεσαι γενικα το καθε game που παιζεις...

Link to comment
Share on other sites

Ναι operation metro είναι το official COD map απ'ότι φαίνεται...

Και γενικά τα όπλα/recoil κτλ θυμίζουν και αυτά COD, τουλάχιστον στην alpha. Δεν μου άρεσαν τόσο όσο του BC2.

Επίσης:

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

επειδη εφτασε η ωρα για προπαραγγελια, εχει κανεις προχειρη την καλυτερη τιμη για downloadable και boxed αντιστοιχα?

πλαισιο+μουλτι το εχουν στα 34,90(το πλαισιο δινει κ dog tag dlc) και παραλαβη λεει 27/10..

Link to comment
Share on other sites

Από όσο έψαξα, δυστυχώς πλέον η καλύτερη τιμή είναι αυτή που λες σε boxed. Ακόμα και κάποια ξένα sites που το είχαν σε ανάλογη τιμή, τώρα την ανέβασαν. Για downloadable όπως θα διάβασες και παραπάνω, τα πολύ φθηνά δεν είναι προπαραγγελίες κι έτσι δεν περιλαμβάνουν dlc και Karkand.

Link to comment
Share on other sites

Ναι operation metro είναι το official COD map απ'ότι φαίνεται...

Και γενικά τα όπλα/recoil κτλ θυμίζουν και αυτά COD, τουλάχιστον στην alpha. Δεν μου άρεσαν τόσο όσο του BC2.

Επίσης:

το φοβάμαι και εγώ οτι πάει για cod-οποίηση..... δείχνει πολύ high-tech και ψεύτικο ρε gmt.

μπορεί να έχω επιρεαστεί από το ρεαλισμό του RED Orchestra....

Link to comment
Share on other sites

Θα δείξει! Ας μη βγάζουμε συμπεράσματα από ένα και μόνο map. Όσο για το recoil ανάλογα με το feedback των alpha και beta tester ίσως βελτιωθεί. Αν και στο singleplayer φαίνεται ρεαλιστικό. Επιπλέον αν ήταν να φτιάχναν combat simulator όυτε 1,5 mil προπαραγγελίες θα είχε ούτε οποιοδήποτε chance απέναντι στο cod (πιου πιου dead)....

Link to comment
Share on other sites

Εγω κλειδι ΓΙΑΤΙ δεν εχω λαβει ακομα ? γενικα δεν λαμβανω τπτ απο EA στο e-mail μου, μονο 2 notification μου στειλανε τον αυγουστο για το gunclub :S, μιλαω για το e-mail το οποιο χρησιμοποιω και οταν συνδεομαι να παιξω, γενικα εσεις λαμβανετε τπτ απο κει ? υποτιθεται θα επαιρνα κουπονι εκπτωσης στις 22/9 κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Εγω κλειδι ΓΙΑΤΙ δεν εχω λαβει ακομα ? γενικα δεν λαμβανω τπτ απο EA στο e-mail μου, μονο 2 notification μου στειλανε τον αυγουστο για το gunclub :S, μιλαω για το e-mail το οποιο χρησιμοποιω και οταν συνδεομαι να παιξω, γενικα εσεις λαμβανετε τπτ απο κει ? υποτιθεται θα επαιρνα κουπονι εκπτωσης στις 22/9 κιολας.

κ γω περιμενω key για early access απο MOH:T1E αλλα τπτ μεχρι στιγμης...

Γενικα βλεπω που κ που mails απο ΕΑ. Newsletters, κανα δυο φορες keys για BF: Play For Free και τπτ νεα για BF: Heroes. Για BF3 ομως τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.