Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Κοίτα χαριτωμένο είναι το metro δεν ειναι ασχημο. Πιστεύω θα υπάρχουν πίστες για όλα τα είδη παικτών : noobakia - shotguns campers - sniper campers και φυσικα tactical players. Για παράδειγμα στην caspian είναι πολύ εύκολο να δεις τι ποιότητας player είναι ο καθένας από ολες τις απόψεις. Εξάλλου μπορείς να κρίνεις και από τα παραπάνω video.

Link to comment
Share on other sites

Τα textures/shadows γιατί αναβοσβήνουν ρε παιδιά; :tomato:

Εκτός αν είναι από το live streaming...(ή την ATI κάρτα του τύπου :p)

Επίσης τα jets γιατί πάνε πιο αργά από τους στρατιώτες; :p

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Battlefield 3 Beta and Battlelog: First Impressions

...but Sniper/Recon weapons are very different. Gone are the days where one or two shots are a guaranteed kill. A headshot is necessary to put someone down that fast with the M14, and snipers will be working harder for their kills...

Αυτό, μαζί με το flash/φακό από τις διόπτρες νομίζω θα καταστρέψει τη recon class... :...:

Από τη μία κάνει πιό εύκολα τα kills με τα άλλα όπλα, από την άλλη τα δυσκολεύει για τα sniper riffles... Αυτό λέγεται κακός ρεαλισμός.

Link to comment
Share on other sites

Battlefield 3 Beta and Battlelog: First Impressions

Αυτό, μαζί με το flash/φακό από τις διόπτρες νομίζω θα καταστρέψει τη recon class... :...:

Από τη μία κάνει πιό εύκολα τα kills με τα άλλα όπλα, από την άλλη τα δυσκολεύει για τα sniper riffles... Αυτό λέγεται κακός ρεαλισμός.

Διαφωνώ. Θα γλιτώσουμε από τα lonely wookies που δεν τους ενδιαφέρει να βοηθήσουν την ομάδα αλλά να μαζεύουν kills

Sent from my MB860 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ. Θα γλιτώσουμε από τα lonely wookies που δεν τους ενδιαφέρει να βοηθήσουν την ομάδα αλλά να μαζεύουν kills

Διαφωνώ. Όταν ο sniper ξέρει να υποστηρίξει την ομάδα, το αποτέλεσμα είναι να μαζεύει kills. Οπότε έχουμε το τερπνόν μετά του ωφελίμου. Όταν εγώ πχ είμαι κρυμμένος κάπου κι παρακολουθώ την ομάδα μου και καθαρίζω όποιον την πλησιάζει/απειλεί, τότε και βοηθάω την ομάδα μου και μαζεύω kills. Αν πρέπει να ρίξω 3-4 βολές σε έναν μόνο για να τον καθαρίσω, τότε δε βοηθάω την ομάδα σα sniper, απλά τον αχρηστεύω σα ρόλο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.