Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Παιδες δοκιμες κανουμε να δουμε λιγο ολα τα modes.

Ισως στο TDM να φταιει οτι ενω κανονικα ειναι για 24 παικτες εχω τον server με 32 slots.

Μολις τον γυρισα σε SQDM και τα πραγματα οσον αφορα τα spawn ειναι καλυτερα.

Mαζί σου σε όλες τις αλλαγές, να τα παίξουμε όλα τα modes!Απλά να βρίσκουμε τις κατάλληλες ισορροπίες, slots κτλ κτλ, για να είναι πιο διασκεδαστικό το game! ;)

Δεν έχω χρόνο να δοκιμάσω αυτή τη στιγμή so πείτε εντυπώσεις από SQDM !!

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο βίντεο, τώρα το είδα... Δεν είναι μόνο άσχετος αυτός που παίζει αλλά και οι άλλοι γύρω του... :wassat:

Ούτε εγώ δεν παίζω τόσο χάλια... :fie:

μια λέξη θα τα περιγράψει όλα

CONSOLA

Link to comment
Share on other sites

μια λέξη θα τα περιγράψει όλα

CONSOLA

Εσυ δεν θα πηγαινες να διαβασεις; Μπροοοοοοοοοοοος γρηγορα στα μαθηματα σου :p Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το ζήτημα του φακού:

Ο Alan Kertz (lead designer στην DICE) γνωστός και ως Demize99 στο twitter, ανέβασε πριν από λίγο το εξής:

Tactical Light Reference - Before imgur: the simple image sharer After imgur: the simple image sharer

Fixed:

"Tactical Light Reference - Before and After"

Link to comment
Share on other sites

Τι teamwork...εδώ περνάνε δίπλα με άδειο όχημα και δε σταματάνε ποτέ τα ζώα...

Ή κάθονται σε μια γωνιούλα σε κανα δωμάτι καμπερωμένοι πέντε μέρες και περιμένουν να τσιμπήσουν κανα kill της πλάκας...:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως παιζουμε ειναι αχρηστο. Αν υπηρχε πραγματικο teamwork τοτε το συζηταμε....

Ε να το κανονισουμε με teamspeak κτλπ.. να μπαινουμε στα squad και να παιζουμε οργανωμενα..! :fun:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως παιζουμε ειναι αχρηστο. Αν υπηρχε πραγματικο teamwork τοτε το συζηταμε....

Με bonus για καθε designate 10 points ποια point whore να το χρησιμοποιησει στο public μου λες?

Imo soflam + τα 2 drones εκτος απο fun ειναι και πολυ πρωτοτυπα στο gameplay αν και η αρχη ηρθε απο CoD BO με το RC car c4 drone.

Link to comment
Share on other sites

οκ ημουν "κουφος" και "ακουσα"..

ηρθαν απο αμαζον τα plantronics gamecom 367..ακουω μεχρι και τις μυγες πλεον.τσαμπα πηγαινε τοσο καιρο η x-fi..ακομα και με αυτα τα "φτηνα" ακουστικα πλεον εχω σωστο positioning..

τα δοκιμασα καμια ωριτσα τωρα που γυρισα σπιτι και εμεινα απολυτα ευχαριστημενος...αλλη φαση το game...

επισης για την τιμη τους,πολυ καλη κατασκευη,μεγαλο καλωδιακι,ολιγον σλιβαρισμενο μοιαζει,επιχρυσα βυσματακια,ωραια μαξιλαρακια και ωραια συσκευασία..

edit

το θεμα ειναι να βρω και λιγο χρονο να παιξω.. εχουν περασει σχεδον 2 weeks και εχω παιξει 4-5 ωρες..που να το φανταζομουν...

Έγινε επεξεργασία από sofix
Link to comment
Share on other sites

Με bonus για καθε designate 10 points ποια point whore να το χρησιμοποιησει στο public μου λες?

Ως ένα σημείο λειτουργεί και χωρις να το βλέπει ο Ρεκον, δηλαδή απλά το στήνει, το βάζει να κοιταει τον δρόμο , φευγει και προσπαθει να μείνει ζωντανός.

Αν περάσει όχημα, το ΣΟΦΛΑΜ θα το ακολουθήσει

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.