Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Επίσης, σπαστικό είναι ότι τα τανκς απλά δεν διαλύονται..!! Χρειάζονται να φάνε ένα σωρό rpg για να τα κάνεις απλά disable... μόνο οι νάρκες είναι αποτελεσματικές, που κάνουν αμέσως disable το tank και μετά με ένα rpg το αποτελειώνεις πριν προλάβει να κάνει κιχ ο άλλος... αλλά με τις νάρκες δεν μπορείς να κάνεις repair...

Είναι αρκετά πιό ισχυρά από το BC2 αλλά κάνουν και κουλά. Παίζαμε τις προάλλες με τον @Nefiλiμ και του έχω ρίξει 3-4 στο άρμα και μάλιστα από πίσω που θεωρητικά είναι το ευαίσθητο σημείο. Συνέχιζε ακάθεκτος... Κάποια στιγμή του ρίχνω μία από το πλάι και τον σκοτώνω αμέσως! Μου λέει λοιπόν στα ακουστικά "ωπ, τι έγινε, τι μου έριξες...;". Εγώ είχα ρίξει απλά ένα rpg και του είπα ότι μετά από τόσα που είχε φάει, ήταν λογικό να σκάσει. Μου διευκρίνισε όμως ότι από τις προηγούμενες μέχρι αυτή, το health του άρματος είχε πάει πάλι στο 100%... Τρέχα γύρευε...

Επίσης έχω παρατηρήσει ότι με το ίδιο όπλο, άλλες φορές πέφτουν σαν μύγες και άλλες όσο και να βαράς δεν νιώθουν τίποτα... σε hc server πάντα... Δεν ξέρω τι γίνεται...

Το αυτό και σε normal servers...

Τα αντιαεροπορικά άρματα είναι όλα τα λεφτά btw... κατεβάζουν ελικόπτερα και αεροπλάνα για πλάκα...

I KNOW!!! :D

Τα stinger αργούν πολύ να "κλειδώσουν" τον στόχο απ' ότι στην πραγματικότητα...

Κι ΑΑΑΑΝ καταφέρουν και κλειδώσουν οι πιθανότητες να πετύχεις στόχο είναι μία στις 100... Τα πετούμενα κατεβαίνουν με αντιαεροπορικό (στατικό ή κινητό) ή με συνδυασμό javelin/soflam που όμως είναι δύσκολο.

Στο battlelog τα 9/10 που έχει είναι άχρηστα...!!! Αν ήθελα facebook θα είχα facebook, δεν θέλω ένα facebook στο bf3... χέστηκα, αν ο άλλος έχει status και πως ξύπνησε το πρωϊ, ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ...!!! Δεν θέλω να το βλέπω μπροστά μου, δεν με ενδιαφέρει τι έγραψε, τι έκανε, δεν με ενδιαφέρουν τα community updates, τα css και οποιαδήποτε άλλη περιττή πληροφορία...!!! Δεν είναι social networking το bf3 είναι μπαίνω και λιώνω, πως να το κάνουμε...

Αυτό δεν το θεωρώ κακό και να χαίρεσαι που δεν είναι facebook application... Καλώς ή κακώς ο κόσμος έχει μάθει και είναι πολύ γνώριμο αυτό το σύστημα, οπότε δε χρειάζεται εκμάθηση από την αρχή. Μπαίνεις κάπου και βλέπεις links, buttons, images, avatars, wall εκεί που έχεις συνηθίσει να είναι.

Για ποιο λόγο να πρέπει να μαζευτούν 4 παίχτες να ξεκινήσει το παιχνίδι... είναι ηλίθιοι οι άνθρωποι...? Τι φοβούνται, το stats padding...? Έτσι δεν πρόκειται να γεμίσουν ποτέ οι servers... αν έχει 2 άτομα ποιος θα μπει να παίξει...? Θέλουμε πχ να βάλουμε "μαγιά" στον server συνδεόμαστε 2-3 και δεν μπαίνει κόσμος... αν είναι 6+ τότε μπαίνουν... Άλλη βλακεία και αυτή...

Tell me about it... Κάθε μέρα προσπαθούμε να γεμίσουμε τον ΒΑΖΟ... Αν δε μαζευτούμε 4 δεν ξεκινάει και αν δε μαζευτούμε 8 δε γεμίζει...

Δεν θυμάμαι γιατί άλλο θέλω να γκρινιάξω, αλλά χθες που έπαιξα λίγο, είδα ένα σωρό στραβά...

Cheaters??? Δεν είδες cheaters...??? :wassat:

Έκανα και εγώ το λάθος να δω την αναλογία kill/hs μου...

Απλά δεν παίζει να είναι legit ο τύπος ...

εκτός και αν είμαστε τόσο για τον γουτσο στο σημάδι

Μα δεν είναι μόνο το σημάδι... Ο τύπος παίζει με όλα. Νάρκες, rpg, stinger, χειροβομβίδες, άρματα... Αν υπολογίσεις ότι έχει κάνει kills και με αυτά, τότε το ποσοστό ks/hs ανεβαίνει τρομακτικά...

Link to comment
Share on other sites

Cheaters??? Δεν είδες cheaters...??? :wassat:

Ναι υπάρχουν, αλλά τρώνε ban από τον server με συνοπτικές διαδικασίες... όποιος έχει τρελά k/d και μαμάει και δέρνει, τρώει ban άμεσα είτε κλέβει είτε όχι... πλέον δεν με νοιάζει αν είναι σωστό ή όχι, δεν γουστάρoυμε supermen και rambo στον server γιατί τέτοιοι τύποι χαλάνε το παιχνίδι, οπότε ας πάνε αλλού να παίξουν. Στην τελική γεμάτο servers είναι το bf3... Σημασία έχει να ευχαριστιόμαστε εμείς και όσοι άλλοι τους αρέσει αυτό το στυλ... :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Jaco τι ειναι αυτα που λες; έχω φάει ban απο server γιατι ειχα 24 - 1 χωρίς να cheatάρω γιατί υπήρχε υποψία cheating. Δεν ήταν ουτε καν base rap ήταν clear kills, τέσπα . Δλδ εαν καποιος παίζει καλά είναι καταδικασμένος να αυτοκτονεί ανα 4-5 λεπτά για να μην τον τιμωρήσουν; Αντί να πεις να υπάρχει καλύτερο monitoring απο admins ουσιαστικά προτίνεις το παιχνίδι να επιτρέπει μόνο σε μέσους παίκτες να παίζουν. Δεν ειναι σωστή λογική αυτό κατά τη γνώμη μου

Έγινε επεξεργασία από Telumetar
Link to comment
Share on other sites

BAN για 10 χρονια και μετα διασταυρωση για το αν κλεβει ο υποπτος.γκομενακια(κατι σε ξεκ@λο) για αντμιν λαιβ στο σερβερ και να βγαζουν ανακοινωσεις η να προειδοποιουν με μικροφωνο κανα παγαποντη.θα γινει καψιμι ο σερβερ οπως τις πεμπτες πριν τη νυχτερινη,τιγκα!

Link to comment
Share on other sites

@Telumetar, η δουλειά του admin είναι και να παίζει όχι να κάθεται συνέχεια να κοιτάει τι κάνει ο καθένας... Σωστό ή λάθος, έτσι είναι και φταίνε οι cheaters γι' αυτό, δεν φταίνε οι admins... Όπως είπα υπάρχουν εκατοντάδες σέρβερς δεν χάλασε ο κόσμος να μην μπορούν κάποιοι να παίζουν παντού...

Μόλις οριμάσει λίγο και το procon, θα κάνω update και το plugin που είχα γράψει με έναν φίλο, έτσι όποιος συνδέεται να κατεβάζει τα stats του και αν έχει πάνω από 1.80 K/D τον κάνει αυτόματα kick (ή βάση κάποιων άλλων παραμέτρων), έτσι κρατάει ισορροπία το παιχνίδι και παίζουν παίκτες με παρόμοια skills... Επίσης το ίδιο Plugin υπολογίζει παραμέτρους (στο BFBC2 έπαιζε καλά) κατά την διάρκεια του παιχνιδιού, δηλαδή υπάρχει ένας δείκτης που δείχνει κατά πόσο είναι cheater κάποιος (ή superman)... Ο δείκτης υπολογίζεται βάση ενός αλγόριθμου που καθορίζει πόσο κουλό είναι ένα kill, για παράδειγμα αν κάνεις κάποιος headshot με πιστόλι από τα 80 μέτρα, τότε ο δείκτης αυξάνει, μόλις φτάσει ένα ανώτατο όριο, τότε αυτόματα kick/ban...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Jaco τι ειναι αυτα που λες; έχω φάει ban απο server γιατι ειχα 24 - 1 χωρίς να cheatάρω γιατί υπήρχε υποψία cheating. Δεν ήταν ουτε καν base rap ήταν clear kills, τέσπα . Δλδ εαν καποιος παίζει καλά είναι καταδικασμένος να αυτοκτονεί ανα 4-5 λεπτά για να μην τον τιμωρήσουν; Αντί να πεις να υπάρχει καλύτερο monitoring απο admins ουσιαστικά προτίνεις το παιχνίδι να επιτρέπει μόνο σε μέσους παίκτες να παίζουν. Δεν ειναι σωστή λογική αυτό κατά τη γνώμη μου

Μια χαρά λογική είναι για admins που δεν πληρώνονται. Έτσι είναι το τζάμπα, έχει ορισμένες παραχωρήσεις :weep:.

Σου προτείνω - αφού είσαι τόσο καλός - να πηγαίνεις να βρίσκεις άλλα παιδάκια που να ΄ναι κι αυτά τόσο καλά σαν και σένα. Θα το φχαριστηθείς και συ περισσότερο.

Χωρίς ίχνος ειρωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Jaco τι ειναι αυτα που λες; έχω φάει ban απο server γιατι ειχα 24 - 1 χωρίς να cheatάρω γιατί υπήρχε υποψία cheating. Δεν ήταν ουτε καν base rap ήταν clear kills, τέσπα . Δλδ εαν καποιος παίζει καλά είναι καταδικασμένος να αυτοκτονεί ανα 4-5 λεπτά για να μην τον τιμωρήσουν; Αντί να πεις να υπάρχει καλύτερο monitoring απο admins ουσιαστικά προτίνεις το παιχνίδι να επιτρέπει μόνο σε μέσους παίκτες να παίζουν. Δεν ειναι σωστή λογική αυτό κατά τη γνώμη μου

Συμφωνώ ότι το αυτόματο "kick" δεν είναι πάντα σωστό και πρέπει να υπάρχει human administration από πίσω ή όπως γράφει ο [MENTION=5249]Jaco[/MENTION] ένα εξαιρετικό plugin που να καταλαβαίνει τα περίεργα. Το Σάββατο εγώ είχα 16:0... Δεν ξέρω αν ένα plugin θα με πέταγε έξω, ένας σοβαρός admin όμως όχι, γιατί θα έβλεπε ότι είχα πάρει το mobile αντιαεροπορικό και είχα τσακίσει ότι ήταν στον αέρα με διπλά kills από τα ελικόΦτερα...

Telumetar, η δουλειά του admin είναι και να παίζει όχι να κάθεται συνέχεια να κοιτάει τι κάνει ο καθένας...

Αυτό από μόνο του είναι οξύμωρο... H δουλειά του admin είναι να κάνει administration. Αν θέλει να παίζει, ας μπει άλλος admin που θα κάνει σωστά τη δουλειά του. Δε με ενδιαφέρει αν πληρώνεται ή όχι, από τη στιγμή που αναλαμβάνει να κάνει κάτι, ας το κάνει σωστά. Θέλω όταν μπαίνω σε ένα server που ξέρω ότι έχει επίβλεψη, να επιβλέπει κάποιος και όχι να παίζει.

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Αποδεδειγμένα, η πιο ασφαλής μέθοδος είναι αυτή του plugin, μέχρι όμως να γίνει port στο bf3, τότε το k/d μέσα στο παιχνίδι είναι η μόνη λύση, στην τελική όσο δεν παίζει το plugin, δεν χρειάζεται κάποιος να έχει IQ πάνω από 200 για να καταλάβει αν κάποιος είναι superman ή όχι...

Edit:

Για όσους έχουν servers και θέλουν να πειραματιστούν με plugins ας χρησιμοποιήσουν το procon... αρκεί να ξέρεις C# και .net και ευτυχώς το procon κάνει μόνο του compile το plugin οπότε το μόνο που χρειάζεται είναι ένα notepad και όχι compiler...

Για τα stats υπάρχει api εδώ... http://bf3stats.com/api#onlinestats

Το μόνο που χρειάζεται είναι ένα http post και μετά parsing από json αρχείο... αυτό είναι εύκολο στην C#...

Όσων αφορά τον αλγόριθμο που χρησιμοποιώ για το cheat-o-meter, είναι κρατικό μυστικό :p

Έγινε επεξεργασία από Jaco
Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν servers και θέλουν να πειραματιστούν με plugins ας χρησιμοποιήσουν το procon... αρκεί να ξέρεις C# και .net και ευτυχώς το procon κάνει μόνο του compile το plugin οπότε το μόνο που χρειάζεται είναι ένα notepad και όχι compiler...

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] αν σε ενδιαφέρει, από c# γνωρίζω οπότε μπορούμε να το στήσουμε. Μου λες αν είναι.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά λογική είναι για admins που δεν πληρώνονται. Έτσι είναι το τζάμπα, έχει ορισμένες παραχωρήσεις :weep:.

Σου προτείνω - αφού είσαι τόσο καλός - να πηγαίνεις να βρίσκεις άλλα παιδάκια που να ΄ναι κι αυτά τόσο καλά σαν και σένα. Θα το φχαριστηθείς και συ περισσότερο.

Χωρίς ίχνος ειρωνίας.

Παιδάκια; Κ δεν έχει ίχνος ειρωνείας; Τι σε κάνει αγαπητέ φίλε,να πιστεύεις οτι είμαι παιδάκι ή έστω ότι ψάχνω παιδάκια για να παίξω παρέα ; Σε αυτή την εποχή που ζούμε των μετρίων και της ισοπέδωσης σε όλους του τομείς είναι λογικό να προσπαθούμε να τα μόνο-μορφοποιήσουμε όλα ακόμα και στη διασκέδαση - computer games. 'Οσο για την "δουλεία των admins" με κάλυψε ο wizzard

Συμφωνώ ότι το αυτόματο "kick" δεν είναι πάντα σωστό και πρέπει να υπάρχει human administration από πίσω ή όπως γράφει ο [MENTION=5249]Jaco[/MENTION] ένα εξαιρετικό plugin που να καταλαβαίνει τα περίεργα. Το Σάββατο εγώ είχα 16:0... Δεν ξέρω αν ένα plugin θα με πέταγε έξω, ένας σοβαρός admin όμως όχι, γιατί θα έβλεπε ότι είχα πάρει το mobile αντιαεροπορικό και είχα τσακίσει ότι ήταν στον αέρα με διπλά kills από τα ελικόΦτερα...

.

16-0 ???? Εγω προτείνω να σε λιθοβολήσουν στο σύνταγμα που τόλμησες να μην πεθάνεις και έπαιξες καλά σε ενα game. Επίσης να δημεύσουν την περιουσία σου και να κάψουν τη γάτα σου ως μάγισσα για παραδειγματισμό.

Έγινε επεξεργασία από Telumetar
Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιησα ενα στικακι 16GB για readyboost νομιζω(αν δεν ειναι placebo) οτι φορτωσει πιο γρηγορα το map..

μετα το μεσημεριανο γευμα,θα κανω 1-2 δοκιμες με/χωρις readyboost και θα προσπαθησω να χρονομετρησω..

ps σημερα ρεπαρω..

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια; Κ δεν έχει ίχνος ειρωνείας; Τι σε κάνει αγαπητέ φίλε,να πιστεύεις οτι είμαι παιδάκι ή έστω ότι ψάχνω παιδάκια για να παίξω παρέα ; Σε αυτή την εποχή που ζούμε των μετρίων και της ισοπέδωσης σε όλους του τομείς είναι λογικό να προσπαθούμε να τα μόνο-μορφοποιήσουμε όλα ακόμα και στη διασκέδαση - computer games.

Συγγνώμη για τα εισαγωγικά που ξέχασα στα "παιδάκια". Προσωπικά δεν εννοούσα κάτι υποτιμητικό. Απλώς έκανα ένα συνειρμό με το ..παιχνίδι. Αφού σ΄ ενοχλεί βάζω τα εισαγωγικά.

Τώρα που επανόρθωσα μπορείς και να κριτικάρεις τα όσα έγραψα αντί να θεωριτικολογείς για τα προβλήματα της εποχής μας.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό από μόνο του είναι οξύμωρο... H δουλειά του admin είναι να κάνει administration. Αν θέλει να παίζει, ας μπει άλλος admin που θα κάνει σωστά τη δουλειά του. Δε με ενδιαφέρει αν πληρώνεται ή όχι, από τη στιγμή που αναλαμβάνει να κάνει κάτι, ας το κάνει σωστά. Θέλω όταν μπαίνω σε ένα server που ξέρω ότι έχει επίβλεψη, να επιβλέπει κάποιος και όχι να παίζει.

Γι' αυτό δόξα το Θεό υπάρχουν τόσοι servers και σίγουρα υπάρχει και blacklist στο battlefacebooklog... Administration σημαίνει ότι κάνεις ότι χρειάζεται έτσι ώστε ο server σου να λειτουργεί ομαλά με τον τρόπο που θες...

Που είναι το περίεργο...? Δεν καταλαβαίνω, δεν σε αναγκάζει κανείς να μπεις σε έναν server, σε φιλοξενεί με τους κανόνες του και τον τρόπο λειτουργίας του, αν αυτό δεν σε ικανοποιεί μπορείς απλά να μην μπαίνεις... Πάντως με αυτού του είδους το administration, έχω δει να γίνονται ωραία παιχνίδια, οπότε αυτό παραμένει μέχρι σήμερα και δεν είναι τυχαίο (την εποχή του bfbc2) που υπήρχαν θαμώνες τους οποίους ούτε καν γνώριζα και μάλιστα από διάφορες χώρες του κόσμου (λίγοι από Ελλάδα ευτυχώς), οι οποίοι έμπαιναν γι' αυτόν ακριβώς το λόγο... Αυτό από άποψη administration (γενικότερα) θεωρείται επιτυχία...

@Telumetar, και γω έχω φάει και κάμποσα kick και ban από servers και απλά δεν ξαναμπήκα, δεν το πήρα ποτέ τόσο βαρέως...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για τα εισαγωγικά που ξέχασα στα "παιδάκια". Προσωπικά δεν εννοούσα κάτι υποτιμητικό. Απλώς έκανα ένα συνειρμό με το ..παιχνίδι. Αφού σ΄ ενοχλεί βάζω τα εισαγωγικά.

Τώρα που επανόρθωσα μπορείς και να κριτικάρεις τα όσα έγραψα αντί να θεωριτικολογείς για τα προβλήματα της εποχής μας.

Τα δεδομένα δεν είναι θεωρητικολογίες . Είναι η άποψη μου. Ευχαριστώ πάντως για το χρόνο σου. Όσο για το να κριτικάρω όσα μου λες ,δεν έχω κάτι να κριτικάρω. Και εγώ είμαι υπερ του διαχωρισμού των ξερών απτά χλωρά

@Telumetar, και γω έχω φάει και κάμποσα kick και ban από servers και απλά δεν ξαναμπήκα, δεν το πήρα ποτέ τόσο βαρέως...

Δε το πήρα βαρέως αγαπητέ φίλε ,απλά είπα πόσο χαζό είναι . Από πότε το να λες την άποψη σου σε κάνει να νομίζουν ότι κόβεις τις φλέβες σου;

Έγινε επεξεργασία από Telumetar
Link to comment
Share on other sites

Μόλις οριμάσει λίγο και το procon, θα κάνω update και το plugin που είχα γράψει με έναν φίλο, έτσι όποιος συνδέεται να κατεβάζει τα stats του και αν έχει πάνω από 1.80 K/D τον κάνει αυτόματα kick (ή βάση κάποιων άλλων παραμέτρων), έτσι κρατάει ισορροπία το παιχνίδι και παίζουν παίκτες με παρόμοια skills...
Μια χαρά λογική είναι για admins που δεν πληρώνονται. Έτσι είναι το τζάμπα, έχει ορισμένες παραχωρήσεις .

Σου προτείνω - αφού είσαι τόσο καλός - να πηγαίνεις να βρίσκεις άλλα παιδάκια που να ΄ναι κι αυτά τόσο καλά σαν και σένα. Θα το φχαριστηθείς και συ περισσότερο.

:S :S

get a life και οι δυο σας, αν σας πληγωνεται ο ηλεκτρονικος εγωισμος επειδη καποιος στον σερβερ που ετυχε να κανετε εσεις κουμαντο βαραει 24-1 και θελετε να τον πεταξετε με την δικαιολογια "χαλας την ισοροπια επειδη εχεις KD 1.8+ " / " πηγαινε βρες αλλους με παρομοιο skill " τοτε κατι παει πολυ στραβα με τα προσωπικα σας και πρεπει να το κοιταξετε, ημαρτον δηλαδη, δεν γινεται να επιβληθουν τετοιοι κανονες σε PUBLIC server !

Εγω θα μπω public για τον χαβαλε μου, ξερω πως και θεοστραβους θα βρω που οταν μας βαρανε δεν εχουν ιδεα τι γινεται γιατι to HUD δεν κοιτανε ποτε , και ταγαρια που παιζουν με μουσικη/ηχεια και οταν τους ζηταω ammo / medpack δεν καταλαβαινουν τιποτα, και engineer που εχουν κανει το anti-αρματικο κανονικο noobtube και clanstacking θα δω και οτιδηποτε αλλο, με λιγα λογια σε εναν public ειναι φυσικο να υπαρχει το random στοιχειο, και ατομα που δεν νιωθουνε θα βρεις με αποτελεσμα το win / loss ratio να παει περιπατο και ξαδερφακια του [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] θα βρεις ομως πους τους αποκαλει ο καθε κομπλεξικος cheater επειδη ετυχε να κανουν point and click 200ms πιο γρηγορα απο αυτους και την squad τους.

Ειχανε δει πολλα τα ματια μου στο BF2 το 2006, no c4 on flag - no c4 on jeep - no fighting commander - no no no, οκ καποιοι κανονες ειναι θεμιτοι, αλλα να φαει μπαν ο αλλος με την δικαιολογια οτι ειναι "υπερβολικα" καλος για τους υπολοιπους 31-63 παικτες ειναι τερμα τραβηγμενο.

Χιλιες φορες να υπαρχουν 6 γιαννακηδες ραμπο στον σερβερ παρα 20 ατομα που δεν κανουν ποτε spot / capture- defend flag / και γενικα εχουν την εντυπωση πως παιζουν TDM στο cod απλα με αλλο ονομα καλυτερα γραφικα και λιγο παραπανω recoil.

Link to comment
Share on other sites

GruntGR, lol... μάλλον τρως πολλά από αυτά στο άβατάρ σου και έχουν νεκρώσει τα εγκεφαλικά σου κύτταρα ράμπο μου...

Τέλος πάντων, ως γνωστών οι γνώμες είναι σαν τις ξέρεις ποιες, οπότε αν και μεγάλη, σεβαστή... :p

Link to comment
Share on other sites

Μόλις οριμάσει λίγο και το procon, θα κάνω update και το plugin που είχα γράψει με έναν φίλο, έτσι όποιος συνδέεται να κατεβάζει τα stats του και αν έχει πάνω από 1.80 K/D τον κάνει αυτόματα kick (ή βάση κάποιων άλλων παραμέτρων), έτσι κρατάει ισορροπία το παιχνίδι και παίζουν παίκτες με παρόμοια skills...

:hi::hi: shooteraki και zenor

Link to comment
Share on other sites

:S :S

get a life και οι δυο σας, αν σας πληγωνεται ο ηλεκτρονικος εγωισμος επειδη καποιος στον σερβερ που ετυχε να κανετε εσεις κουμαντο βαραει 24-1 και θελετε να τον πεταξετε με την δικαιολογια "χαλας την ισοροπια επειδη εχεις KD 1.8+ " / " πηγαινε βρες αλλους με παρομοιο skill " τοτε κατι παει πολυ στραβα με τα προσωπικα σας και πρεπει να το κοιταξετε, ημαρτον δηλαδη, δεν γινεται να επιβληθουν τετοιοι κανονες σε PUBLIC server !

Ειχανε δει πολλα τα ματια μου στο BF2 το 2006, no c4 on flag - no c4 on jeep - no fighting commander - no no no, οκ καποιοι κανονες ειναι θεμιτοι, αλλα να φαει μπαν ο αλλος με την δικαιολογια οτι ειναι "υπερβολικα" καλος για τους υπολοιπους 31-63 παικτες ειναι τερμα τραβηγμενο.

Χιλιες φορες να υπαρχουν 6 γιαννακηδες ραμπο στον σερβερ παρα 20 ατομα που δεν κανουν ποτε spot / capture- defend flag / και γενικα εχουν την εντυπωση πως παιζουν TDM στο cod απλα με αλλο ονομα καλυτερα γραφικα και λιγο παραπανω recoil.

well said

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.