Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Χάνεις :)

εχω δει βιντεακια και οντως δειχνει πολυ ωραιο παιχνιδι.

lazy dog εισαι admin στο bazo? αν ναι, ΙΣΩΣ υπαρχει τροπος να διορθωσεις (προσωρινα, μεχρι να λυθει απο την dice και το PB) το προβλημα:

[HOWTO] Solve RESTRICTION Corrupted File/Memory

αν θελεις να το δοκιμασεις, ειμαι στη διαθεση σου να μπω και να δω αν θα φαω (παλι) κλωτσιες. αρκει να ειδοποιησεις σε αυτο εδω το νημα

ΥΓ: και ενα ωραιο που ψαρεψα στα forums του Battlelog:

From official bf3 twitter:

Some ramdom guy: "You are bunch of mo'****ers"

BF3: "Were aware of this problem and getting into it atm"

WTF!!! GETTING INTO WHAT?? UR MOTHER????

:p Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα παιζω για την ωρα...

φανταζομαι οχι στον bazo (που οπως βλεπω εχει μηδεν παικτες αυτη τη στιγμη)

προφανως παιζεις σε σερβερ που εχει κανει προσωρινα disable τα PB kicks με τον τροπο που περιγραφω παραπανω (και εγινε sticky στα forums του BL)

oλοι οι παρακατω servers δουλευουν χωρις προβλημα

PBBans BF3 Streaming Server List

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] εβαλα προσωρινα pb_sv_restrictions 0 και λειτουργει. Απλα πρεπει καποιος να ειναι μεσα συνεχεια γιατι προβλεπεται οι μικροτσουτσουνοι να κανουν παρτυ.....

Μολις βγει το fix το ξαναγυρναμε σε pb_sv_restrictions 1

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έπαιξα εχθές, μάλλον δε θα παίξω και σήμερα, οπότε σας αφήνω να λύσετε τα προβλήματά σας και αύριο που θα έχουν στρώσει, θα μπω κι εγώ :hehe:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=WXAb5_M29hI]Αχ έρωτα!!! - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

κανονικα σημερα στο παιχνιδι δεν πρεπει να ριχνουμε σφαιρες, αλλα να ανταλλασουμε λουλουδια :daisy:, αρκουδακια και κανα γαλακτομπουρεκο :hehe:

σαμπως (δηλαδη μου φαινεται) πως θα αγαπηθουμε σημερα.γαλακτομπουρικο!χαχαχ (γαρδουμπα σπλιναντερο)

Link to comment
Share on other sites

οοχουτο μωρε ειναι και παραπονιαρικοοο..ρε μπεκα στο σερβερ και πολεμα τους κακους

lol

αυτη τη στιγμη ειναι μεσα καποιος με το nickname MerkelSarkozyLTD.

ειναι bullet magnet, μεγαλη προκληση να δεις αυτο το nickname και να μην τον κυνηγας παντου για μαχαιρωμα ή ανατιναξη απο τα δυο μετρα με abrams :p

Link to comment
Share on other sites

κανονικα σημερα στο παιχνιδι δεν πρεπει να ριχνουμε σφαιρες, αλλα να ανταλλασουμε λουλουδια :daisy:, αρκουδακια και κανα γαλακτομπουρεκο :hehe:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6ISF8jxfMKA]NewYear Chart.(Battlefield 3) - YouTube[/ame]

το νουμερα 8,7, 4 και 2 :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.