Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Παίδες χρειάζομαι συμβουλή.

Λόγω απαράδεκτης κατάστασης με τα καλώδια θα το γυρίσω σε Wi-fi.

ο router θα είναι στο δίπλα δωμάτιο, ένα τοίχο διαφορά.

Θα έχω πρόβλημα lag στο BF3;;;

παίζει κανείς σας με wi-fi;

Τέλος έχετε να πρωτείνετε κανένα καλό usb wi-fi σκέφτομαι για αυτό μια και έχω καλή πείρα από tp-link ...

http://www.skroutz.gr/s/310823/TP-LINK-TL-WN727N-Wireless-USB-Adapter-150Mbps.html

σκέφτομαι και κάτι τέτοιο

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=016472D61CDC4D48805E23D579EDA9E0&pa=1484257FA6C1A14295D4DC16D0B6F4CE

αξίζει;

τέλος υπάρχει λόγος να διαλέξω pci-e αντί usb;;

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=C554D807E2618843B51C5E1C442B330D&pa=1484257FA6C1A14295D4DC16D0B6F4CE

τα 4 dbi μετρούν για ακτινοβολία; ή είναι ελάχιστα;

Ρουτερ έχω zte & sagem (επίσης netgear (παλιό).)

περιμένω απόψεις!

Έγινε επεξεργασία από The_Blade
Link to comment
Share on other sites

aftermaths.jpg

Set amongst the shattered districts, streets and surrounding villages of a post-earthquake Tehran Battlefield 3™:

Aftermath depicts a continuing struggle for supremacy and survival amongst the devastation.

With operational capacity severely compromised the opposing forces must adapt and engage in vertical and horizontal urban combat

amongst the dust and rubble with cracks and fissures in the terrain providing unexpected cover and paths to objectives.

Additional support comes in the form of heavily modified troop transports and civilian vehicles specially adapted to deliver deadly force to the enemy.

Key Features:

- Urban warfare on four new maps

- Fight through the dust and rubble, use the earthquake damaged terrain to your tactical advantage

- New heavily modified military and civilian vehicles – ingenuity and firepower combined

- New game mode

- New assignments, achievements and dog tags

Battlefield 3 Aftermath

Link to comment
Share on other sites

Χμ ενδιαφέρον! Άρα θα διαφοροποιείται από το κλασσικο BF3. Ένα Mad Max πράμα με gameplay Βattlefield. !!!!!

[MENTION=10639]The_Blade[/MENTION]

Εγώ είμαι με wi-fi με συνδυασμό Gigabyte Wi-Fi καρτούλα και pirelli. Αυτό που πιθανότατα θα σου δημιουργήσει προβλήμα είναι το security protocol του router σου (WPA ή WEP). Εμένα για παράδειγμα υπήρχαν αρκετές φορές που μου έβγαζε limited connectivity και no internet access. Ε, απενεργοποίησα το WPA τελείως και έφτιαξα access list με τις mac addresses των συσκευών που επιθυμούσα να παίρνουν wifi οπότε δεν ξανά είχα θέμα. Τώρα δεν ξέρω αν θα έχεις παρόμοιο πρόβλημα και εάν η παραπάνω λύση θα υλοποιείται και στο δικό σου router. Γενικά μετά από πολλά χρόνια gaming με ασύρματο συμπεραίνω ότι το ενσύρματο είναι κλάσης ανώτερο και πιο αξιόπιστο. Οπότε πριν καταλήξεις σκέψου ξανά τις επιλογές σου.

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Aρα οι πληροφοριες μου επιβεβαιωνονται.

-Ο Σταθης ξερει για τι πραμα λεω :p-

Καλος ο ρουφιανος μου, ειναι 3/4 σωστος, με 1/4 ημερομηνια που μετατεθηκε (βλεπε patch απριλιου)

Αυτο που ακριβως ΠΕΡΙΜΕΝΑ παντως.

Urban Maps για υπερτατο μακελειο.

Καλες οι ερημοι και τα λαγκαδια αλλα πολη=αγαπη απο zyklon.

Link to comment
Share on other sites

BTW για ΠΣΚ εβαλα Conq 64 με Vanilla maps

(Μεγαλο Παζαρι, Τσιμεντενιο γκριζομπλε ποταμι, Κασπιαν, διυλιστήρια κορινθου και Καρκαηλαντ)

Αν δουμε οτι εχει περαση (οπως ο γουσιας στις γυναικες) θα μπουν και Καρκαντ πιστουλες, αμη.

Link to comment
Share on other sites

There's no indication of what the new game mode is just yet, or when the content will drop. Currently, the release date is listed as "TBA" for both premium and standard BF3 players, but given that EA's shared this information with us, the DLC probably isn't too far off.
Expansion Pack

bf3premium_xpack_Aftermath_large_pc_web.png?v=1343377435.37Aftermath

December, 2012

The fourth expansion pack for Battlefield 3™ will release in December but details remain tightly guarded and will be added later.

Premium - Battlelog / Battlefield 3

συμπερασμα: αυτος που (αντι)γραφει τα νεα του BF3 στο joystick σιγουρα δεν ειναι ινδος και μαλλον δεν εχει premium...

:p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Πωπω, τί έπαθα χθες! Ήμουν στο Wake και καμπέριαζα με το ΑΑ. Έρχεται ένα F35 μου ρίχνει ρουκέτες και περνά, η ζωή μου στο 55% και συνεχίζω αμέριμνος το καμπέριασμα. Έλα όμως που αυτός το είχε προσγειώσει λίγο πιο πέρα στη παραλία, και έρχεται και μου βάζει C4!!!

Το παραδέχτηκα το παλικάρι, με ξεφτύλισε :red:

Να δείτε που θα βρεθώ σε Battlefield 3 Top Ten Plays, αλλά θα είμαι το θύμα...

Link to comment
Share on other sites

Έλα όμως που αυτός το είχε προσγειώσει λίγο πιο πέρα στη παραλία, και έρχεται και μου βάζει C4!!!

:mobile: Παμε παραλια για καφε ?

:mobile: Μισο,παρκαρω το F35 βαζω κατι C4 και ερχομαι...

Link to comment
Share on other sites

τι σχεση εχει αυτο με το BF3 και το ανεβαζεις εδω;

και τι ηλιθιοτητες λεει ο αλλος χωρις να ξερει;

“So Call of Duty’s a perfect example of a group that does very lazy DLC,” he told Rock Paper Shotgun’s Nathan Grayson. “They give you a map pack, and now they’ve segmented you away from a massive amount of people who have the game. So, at best, I heard they sold to 30 percent of their playerbase. That means you can’t play with 70 percent of people who also have that game. And if you look at that in a corporate situation, they’re gonna be like ‘Yeah, we sold to 30 percent of our install base! That’s fantastic!’ They don’t give a shit about the player.”

μιλαει προφανως για το MW3. αφου λοιπον αυτος δεν ξερει, μαθε πως το 30% που αγορασε το DLC του MW3 μπορει (στο pc που ξερω επειδη εχω το DLC2) να παιζει με το υπολοιπο 70% τους vanilla maps.

οπως ακριβως μπορει και στο BF3 καποιος που εχει το Β2Κ και το CQ να παιζει με οσους δεν το εχουνε.

τι εννοει ο βλακας λοιπον;

και στην εταιρια του την paradox (που εχει μερικα πολυ ωραια games) δινει τα DLCs δωρεαν; η τα χρεωνει;

για ριξε μια ματια Steam Search πριν πιστεψεισ οσα λεει για τα DLCs των αλλων και για το profit... αυτος τα ΠΟΥΛΑΕΙ για το gaming και οχι για το κερδος;

Link to comment
Share on other sites

τι ηλιθιοτητες λεει ο αλλος χωρις να ξερει;

“So Call of Duty’s a perfect example of a group that does very lazy DLC,” he told Rock Paper Shotgun’s Nathan Grayson. “They give you a map pack, and now they’ve segmented you away from a massive amount of people who have the game. So, at best, I heard they sold to 30 percent of their playerbase. That means you can’t play with 70 percent of people who also have that game. And if you look at that in a corporate situation, they’re gonna be like ‘Yeah, we sold to 30 percent of our install base! That’s fantastic!’ They don’t give a shit about the player.”
μιλαει προφανως για το MW3. αφου λοιπον αυτος δεν ξερει, μαθε ρε SoF πως το 30% που αγορασε το DLC του MW3 μπορει (στο pc που ξερω επειδη εχω το DLC2) να παιζει με το υπολοιπο 70% τους vanilla maps.

οπως ακριβως μπορει και στο BF3 καποιος που εχει το Β2Κ και το CQ να παιζει με οσους δεν το εχουνε.

τι εννοει ο βλακας λοιπον;

και στην εταιρια του την paradox (που εχει μερικα πολυ ωραια games) δινει τα DLCs δωρεαν; ή τα χρεωνει;

για ριξε μια ματια Steam Search πριν πιστεψεις οσα λεει για τα DLCs των αλλων και για το profit... αυτος τα ΠΟΥΛΑΕΙ για το gaming και οχι για το κερδος;

sorry παιδια για το off topic αλλα μου την ψιλοεδωσε η υποκρισια του CEO της εταιριας που πουλαει ενα ταλληρο καθε πολη στο cities in motions και δυο ευρα τις φορεσιες στο magicka και το forbes που τον (ανα)δημοσιευει χωρις καν να ψαξει αυτος ποσο πουλαει και αν αυτα που λεει για τους αλλους και τα 70/30% ισχυουνε

:p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.