Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Όσον αφορά στα ελικόπτερα, έπρεπε να είναι όπως στην αρχή. Άρχισαν να το πειράζουν και όσο πάει το κάνουν και χειρότερο... Τα flares για igla/stinger αφού είναι θερμικοί και η αλευρόσκονη (© 2012 [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION]) για τα laser locks. Τόσο απλό και τόσο αληθοφανές. Τώρα έκαναν και τα flares και η αλευρόσκονη να πιάνει και στα δύο κι έτσι το ελικόπτερο έγινε άτρωτο, χώρια που δε χρειάζεται συνεννόηση μεταξύ πληρώματος αφού δεν παίζει ρόλο τι θα έχει ο καθένας.

Link to comment
Share on other sites

Για το nerfαρισμα στο repair tool δε θα μιλησει κανεις? αισχος!

:baby:

Καλα εκαναν.

Παραηταν δυνατο το ρημαδι.

Ειναι "αστειο" να θελει 5 RPG να πεσει ενα τανκ ή 6 δευτερολεπτα "καψιμο" με το repair tool.

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά στα ελικόπτερα, έπρεπε να είναι όπως στην αρχή. Άρχισαν να το πειράζουν και όσο πάει το κάνουν και χειρότερο... Τα flares για igla/stinger αφού είναι θερμικοί και η αλευρόσκονη (© 2012 @gousias1979) για τα laser locks. Τόσο απλό και τόσο αληθοφανές. Τώρα έκαναν και τα flares και η αλευρόσκονη να πιάνει και στα δύο κι έτσι το ελικόπτερο έγινε άτρωτο, χώρια που δε χρειάζεται συνεννόηση μεταξύ πληρώματος αφού δεν παίζει ρόλο τι θα έχει ο καθένας.

στο BF3 settings editor, στα key bindings τα flares και το smoke ονομαζονται "countermeasures"

λοιπον, σε ΟΛΑ* τα οχηματα του παιχνιδιου ανεξαρτητα το ποσους gunners και επιβατες εχουνε, τo countermeasure (αν υπαρχει) ειναι στον οδηγο και μονο σε αυτον.

*το OΛΑ θα ισχυει απο αυριο μιας και μεχρι σημερα, ενα και μονο οχημα (viper/havoc) εξαιρουνταν για λογους που η dice ηξερε και τωρα (καλως IMO) μετανιωσε...

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνω οτι η αλλαγη ειναι για καλο.

Γνωμη μου ειναι οτι ετσι οπως ηταν "βοηθαγε" να αποκτησει teamplay το παιχνιδι,

που πασχει πολυ σε αυτον τον τομεα.

Ενα ελικοπτερο με ενα tank squad/Soflam + 2 engineers/AA πεφτει ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ.

Η βλακεια ειναι οτι αλλαγες θα δουμε απο αυριο ενω το AK ειναι μια βδομαδα μακρυα :p

Bye bye AUG A3 <3

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε μην αρχίσουμε και μπαίνουμε νωρίτερα όπως είχε συμβεί με το CQ. :bigsmile:

Ε?

Tα οπλα του CQ ειχαμε μια βδομαδα νωριτερα. (και του B2k)

Τωρα τα οχηματα που φερνει -νεα οπλα γιοκ- λογικα θα υπαρχουν μονο στους νεους χαρτες οποτε?

Πολυ πολυ κανα νεο unlock για τα ηδη υπαρχοντα οχηματα να βγει.

Link to comment
Share on other sites

Όχι εγώ απλά λέω το άλλο. Όταν είχε βγει το CQ αν θυμάσαι υπήρχαν κάποιοι servers που ήδη το είχαν και παίζανε πριν την κυκλοφορία. Τώρα δε θυμαάμαι αν ήταν μέρες ή ώρες.

Link to comment
Share on other sites

2 οπλα θα βαρεθειτε να σας σκοτωνουν, το υπογραφω.

M416 και ΑΕΚ.

Μ416 is the new king...

Πολυ γουσταρω γιατι ηταν το αγαπημενο μου... και του βελτιωσαν τις αδυναμιες του.

Link to comment
Share on other sites

Για το μονο που κοιταξα ειναι L85A2....

Reduced reload time χωρις σφαιρα στη θαλαμη...ε ρε ντε γλεντια :baby::hug:

(αντε και λιγο το m416 που εχω αρχισει εδω και λιγο καιρο)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Όχι εγώ απλά λέω το άλλο. Όταν είχε βγει το CQ αν θυμάσαι υπήρχαν κάποιοι servers που ήδη το είχαν και παίζανε πριν την κυκλοφορία. Τώρα δε θυμαάμαι αν ήταν μέρες ή ώρες.

Test servers ηταν εκεινοι.

Link to comment
Share on other sites

Για το μονο που κοιταξα ειναι L85A2....

Reduced reload time χωρις σφαιρα στη θαλαμη...ε ρε ντε γλεντια :baby::hug:

(αντε και λιγο το m416 που εχω αρχισει εδω και λιγο καιρο)

Removed burst fire from the L85 and...

Βγάλανε όμως το 2σφαιρο το οποίο ήταν πολύ χρήσιμο και αξιόπιστο στα μακρυνά.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το πόσο άλλαξε το AUG φαίνεται στο prem vid στη φάση που τους έχει όλους στην ευθεία στη Death Valley. Απλά με το pre patch AUG θα τους είχε ez.

ΝΤΕΝ ΕΚΩ PREMIUM ΚΑΡΝΤΙΑ ΜΟΥ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.