Jump to content



Κανεις για lan party;


Chosen

Recommended Posts

Τι εγινε βρε παιδια; Γινεται κανα lanακι Θεσσαλονικη και δεν το εχουμε παρει χαμπαρι;

Ενδιαφερεται κανεις να γινει; Μεχρι προτεινως ειχα μπολικο χωρο και ειχα ηδη κανει 2 επιτυχημενα, αλλα τωρα ειμαι στης κοπελας μου γιατι ειναι οι γονεις μου στο δικο μου μεχρι τελη Μαρτιου. Εχει κανεις τον χωρο (μεγαλο σπιτι, υπογειο, γκαραζ κλπ) για κατι τετοιο; Εγω μπορω να προσφερω 24αρια hubs και switches, ολα τα καλωδια (10αδες τροφοδοσιες & UTP των 5 & 3μ, καθως και χυμα για τρελες αποστασεις) και μερικα μεγαλα τραπεζια.

Εχετε ορεξη για ατελειωτο file sharing, gaming, διαγωνισμο ομορφοτερου PCιου (λολ) και πολλα αλλα; Δηλωστε το ενδιαφερον σας αλλα και πως μπορειτε να συμβαλλεται, σ' αυτο το ποστ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Chosen

Εχετε ορεξη για ατελειωτο file sharing, gaming, διαγωνισμο ομορφοτερου PCιου (λολ) και πολλα αλλα; Δηλωστε το ενδιαφερον σας αλλα και πως μπορειτε να συμβαλλεται, σ' αυτο το ποστ.

Εαν ειναι να κανουμε λαν για να δουμε ποιος εχει το πιο γρηογρο μηχανημα και πιο ομορφο και τα αλλα καλυτερα αστο.Εαν ειναι να σκωτωθουμε λιγακι ειμαι συμφωνος .Προσφερω το μηχανημα μου επισης τραπεζα καρεκλα ενα καταχονιασμνεο χαμπακι .Υπογειο εχει μια γειτονισσα απεναντι αλλα δεν ξερω εαν θα μας το δωσει.Μεγαλο σπιτι εχει ο συντροφος παντως....

Link to comment
Share on other sites

Σύντροφος;;; Ε; Εγώ όχι. Πάντως ελπίζω παιδιά να μπορέσετε να το κάνετε γιατί έχω την εντύπωση ότι κάτι άλλες προσπάθειες βουλιάξανε. Φυσικά να έχετε και φωτογραφικές μηχανές για να δούμε την επιχείρηση εν λειτουργία.

Link to comment
Share on other sites

Χώρο βάζω το σπίτι μου αλλά μετά την εξεταστική, μη τη καταστρέψω τελείως :innocent: 4 pc παίζουν, οριακα μπορεί και 6. Μετά πάμε σε επίπεδο γιάφκας.. :shifty: Αλλά γενικώς μπορώ να κουβαλήσω το ρημάδι αλλού, αν το συμμαζεψω ποτέ..

post-35-1416070714,6524_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αμα ειδες το λινκ που εδωσα, αλλα το τελευταιο λανακι που εκανα (Αυγουστος 2003) ξεκινησε Πεμπτη και τελειωσε Δευτερα, με το τελευταιο ΠιΣι να φευγει μετα απο 10 μερες :blink::woot:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από shidokanjohn

ερχομαι και εγω,αν μου δανεισει κανεις κανα πισι..

παντα υπαρχει ευκαιρο πισι, αλλα χανεις την χαρα του leeching. τελευταια φορα με κανανε να αγορασω 160αρη σκληρο οι αλητες :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [13-01-2004 και 19:23]

παντα υπαρχει ευκαιρο πισι, αλλα χανεις την χαρα του leeching. τελευταια φορα με κανανε να αγορασω 160αρη σκληρο οι αλητες :p

χμμμ μονος μου το καταφερνω λες?:(

post-42-1416070715,1428_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Πριν κανα 4 μηνο ειχαμε ενα λανακι με 4 μηχανηματα στο σπιτι μου και μπορω να πω οτι το εγχειρημα στεφθηκε με επιτυχια.....

Αχ εφυγα και με ξεχασατε κ@θίκι@, μονο στο σπίτι σου έγινε λαν παρη ?

Link to comment
Share on other sites

You are always on our mind:) μτφ

Εισαι πάντα στο μυαλό μας Αντώνη:)

Αν πάντως δεν κάτσει η φάση με κάποιο σπίτι μπορούμε να πάμε στο καφέ που δουλεύει ο Kingrim ...............Γιάννη ελπίζω να έχουμε έκπτωση :D

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ψιλομέσα ειμαι αλλα κλίνω προς ενα νετ καφε... Για να φερω το Pc και την 19ρα θα κανω 1 χρονο :(... Ασε που μετά θα βαριέμαι να τα πάρω πισω... Απο την άλλη η φαση κωλο λέει.. Κανα 24ωρο unreal και BF1094 χτυπάω χαλαρά..

edit: BTW chosen υπογράμισε το ΠΟΛΕΣ φωτο....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.