Jump to content



Εκτίμηση τιμής


Gzar

Recommended Posts

εφοσον ολα εχουν εγγυηση, ενα 20% εκπτωση στις ΤΡΕΧΟΥΣΕΣ τιμες (οχι οσο τα αγορασες) ειναι δικαιο θεωρητικα.

ΑΛΛΑ εχουν δικιο τα παιδια οτι κανεις δε θα δωσει 1600 ευρω, γιατι :

1)το μεταχειρησμενο ειναι μεταχειρησμενο ακομα και 10 μερες να το εχεις (αλλη γλυκα να ανοιγεις το κουτακι και να μυριζει πλαστικιλα :p)

2)οπως εχει ειπωθει ηδη, καποια κομματια οπως οι καρτες μπορει να εχουν θεωρητικη αξια αλλα μονο θεωρητικη γιατι κανενας δε θα τις αγοραζε σημερα.

3)ειναι πολυ δυσκολο καποιος να θελει να αγορασει ακριβως τη συνθεση που πουλας, 1/2/3 πραγματα θα τα προτιμουσε διαφορετικα και αυτος ο συμβιβασμος κοστιζει στη σκεψη του και πρεπει να τον δελεασεις πιο πολυ με την τελικη τιμη

4) Οσοι ψαχνουν τα μεταχειρησμενα, σχεδον ολοι ψαχνουν τις "ευκαιριες", οχι τις φυσιολογικες τιμες. Και δεν ειναι κακο, ενταξει αν δε καιγεσαι για κατι ή δεν εισαι σιγουρος οτι το θες, μονο σε πολυ καλη τιμη θα αποφασισεις ευκολα να το παρεις στα γρηγορα μεταχειρησμενο χωρις πολυ δελεαρ χαμηλης τιμης.

Τελικα, αποψη μου, πες του 1300 και αμα τα βρειτε καλως, αλλιως αν εχεις τη διαθεση βαλε καθε κομματι χωριστα με τη σωστη εκπτωση αναλογα τη ζητηση του και θα βγαλεις πανω απο 1000 ευκολα, το κακο ειναι οτι καποια θα ξεμεινουν αν δε τα σκοτωσεις

Link to comment
Share on other sites

του είπα 1000-1200 για να βολευτούμε και οι 2 και μου είπε :nono: :1400 το λιγότερο!!!

( στην επίσκεψη ήταν μετά της συζύγου και όποιος είναι πανδρεμένος ξέρει πολύ καλά τι σημαίνει αυτό)

και μάλιστα αφού στήσω τον καινούργιο ( λείπουν ακόμα κάποια vital parts).

Τι να πώ στο τέλος θα τσακωθούμε γιατί μου δίνει πιο πολλά από αυτά που του ζήτησα...

τελικά σε λάθος section είχα ποστάρει ε? ζητώ ταπεινά συγνώμη... :hm:

Link to comment
Share on other sites

Όταν σου λέει 1400, εσυ θα επιμένεις για 1000. Ε, θα τα βρείτε στα 1200:)

Αν δεν υποχωρεί με τίποτα, πάρε τα 1400 και μετά από λίγο καιρό κτύπα του το κουδούνι με εναν postville παραμάσχαλα, για να τον παντρέψει με τον άλλο.

ή του κάνεις ενα οποιοδήποτε δώρο τελος πάντων.

Link to comment
Share on other sites

Και στο κάτω κάτω, στον αγοράζω εγώ χωρίς τσακωμούς και βρισιές ακόμα και κάτω από 1000. :p:p:p

ναι ρε παιδια...αν ειανι να πλακωθειτε κουμπαροι ανθρωποι.....να κανουμε εμεις τη θυσια...:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.