Jump to content



3w.undimu.com >> για laptop inverter (help)


makio

Recommended Posts

ψαχνω εδω και μερες να βρω συγκεκριμενο inverter για οθονη λαπτοπ packard bell αλλα δυστυχως στα πιο πολλα σαιτ ειναι out of stock.

απο τα λιγα σαιτ που το βρηκα ειναι ενα ελβετικο (.ch) οι οποιοι δεν σηκωσαν το δακτυλακι τους να μου απαντησουν στα μειλ μου (αγγλικα - γερμανικα).....το εχουν ομως σε πολυ καλη/λογικη τιμη (~25ε)

το 2ο σαιτ ειναι το > www.undimu.com ..................

δεν θα συζητησουμε την εξωφρενικη τιμη (60ε + 25 μεταφρ ! !) αλλα το ποσο αξιοπιστο ειναι...

εχει εδρα καπου στην Γαλλια και εχει σηκωσει κι ενα διαφορετικο σαιτ για πολλες χωρες ,προχειρα μεταφρασμενο σε καθε γλωσσα σχεδον !!

εχει κανεις εμπειρια απο το εν λογω σαιτ ?

edit > no compaq >> packard bell........

Link to comment
Share on other sites

από ebay πλευρά έψαξες...?

το εψαξα με καθε κωδικο - κατι 'τελειωμενα' αποτελεσματα βγαινουν στο γουγλη

απο την αλλη δεν εχω αλλο πατημα να το βρω αλλιως ,στην περιπτωση που ο χρηστης το βαζει με γενικη ορολογια!

(δοκιμαζω με μοντελο/μαρκα λαπτοπ ,σειριακα , inverter part number κλπ οτι μπορει να βγαλει αποτελεσμα)

στην Αγγλια εχουν εξιδικευμενο σαιτ για inverters (out of stock) που μπορουν να φτιαξουν με παραγγελια ΑΛΛΑ μονο αν τους στειλεις λειτουργικο δειγμα............

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς τον ίδιο δεν έχω, έχω όμως αντίστοιχο μοντέλο από άλλη εταιρία και που λογικά θα σου κάνει γιατί έχει ακριβώς τα ίδια specs.

άμα είναι ο δρόμος σου Αθήνα στείλε μου ένα πμ να βρεθούμε για μια δοκιμή:)

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς τον ίδιο δεν έχω, έχω όμως αντίστοιχο μοντέλο από άλλη εταιρία και που λογικά θα σου κάνει γιατί έχει ακριβώς τα ίδια specs.

άμα είναι ο δρόμος σου Αθήνα στείλε μου ένα πμ να βρεθούμε για μια δοκιμή:)

τα υπολοιπα σε πμ!

βρηκα κι ενα γερμανικο σαιτ με τιμη στα 29 ε ,χωρις να ειναι ξεκαθαρο αν ειναι ακρβως το ιδιο αν και τα βασικα στοιχεια σε ολα τα inverter ειναι πανω κατω τα ιδια........

το κακο ειναι οτι για Ελλαδα ζητανε .......50 ευρω μεταφορικα!!

ειναι δυνατον ρε παιδια?

http://www.vilotec.de/Notebook_Ersatzteile/nach_Hersteller/Packard_Bell/Serie_EasyNote_S/EasyNote_SB89-P-017/LCD_/_Display_Inverter_Austausch_fuer_Packard_Bell_EasyNote_SB89-P-017_i310029_341621.htm

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.