Jump to content



9800pro mod


isaios

Recommended Posts

Σκεφτομαι να κανω vmod στην καρτα μου.Γνωριζει κανεις αν το mod μπορει να εξαφανισει τα artifacts που βγαζει ο πυρηνας απο τα 420 και πανω?Εχω βελτιωσει την ψυξη του core με ψυκτρα απο athlon και 8αρη fan:unsure:

Link to comment
Share on other sites

το ξερω αλλα λυπαμε τα λεφτα που εχω δοση. η τρελα ειναι οτι οι μνημες ανεβενουν μια χαρα μεχρι 365 που δοκιμασα χωρις ψυκτρες δεν εβγαζαν λαθη παραπανο δεν τις παο μην της παρο στα χερια. αλλα ο πυρηνας ειναι για πεταμα. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

το ξερω αλλα λυπαμε τα λεφτα που εχω δοση. η τρελα ειναι οτι οι μνημες ανεβενουν μια χαρα μεχρι 365 που δοκιμασα χωρις ψυκτρες δεν εβγαζαν λαθη παραπανο δεν τις παο μην της παρο στα χερια. αλλα ο πυρηνας ειναι για πεταμα. :p

καψτην και αλλαξε την με εγγυηση

Αρχική απάντηση από isaios

το cooler ειναι σωστα τοποθετημενο.Απλα θελω να μου πει καποιος απο προσωπικη εμπειρια αν το vmod εξαφανιζει τα artifacts πριν προχωρησω στο mod

εννοεις μαλλον το μοντ για τον πυρηνα(vgpu)

Βοηθαει στο να κερδισεις μερικους μεγακυκλους παραπανω και να αν πχ εχεις στα 420 αρτιφακτς να εξαφανιστουν ,θελει ομως καλυτερη ψυξη αφου θα ανεβει η ταση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

το ξερω αλλα λυπαμε τα λεφτα που εχω δοση. η τρελα ειναι οτι οι μνημες ανεβενουν μια χαρα μεχρι 365 που δοκιμασα χωρις ψυκτρες δεν εβγαζαν λαθη παραπανο δεν τις παο μην της παρο στα χερια. αλλα ο πυρηνας ειναι για πεταμα. :p

Εγώ πάλι τι να πώ που χωρίς Vmod δεν πάει πάνω απο 415 ??? αλλά η μνήμες με χάλκινες ψήκτρες πάνε 390 χωρίς Mem Mod ??? !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.