Jump to content



Split / Second


Athanasios2104

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

[ame=http://www.gametrailers.com/video/360-canyon-split-second/100314]Split/Second Video Game, Canyon Gameplay HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com[/ame]

^^ τα ξέσκισε τα πάντα όλα προς το τέλος ή μου φαίνεται :woot:

[ame=http://www.gametrailers.com/video/360-power-split-second/100312]Split/Second Video Game, Power Plant Gameplay HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com[/ame]

[ame=http://www.gametrailers.com/video/360-survival-split-second/100310]Split/Second Video Game, Survival Online Gameplay HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com[/ame]

[ame=http://www.gametrailers.com/video/360-airstrike-split-second/100307]Split/Second Video Game, Airstrike Gameplay HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com[/ame]

Από τα βίντεο συμπεραίνω ότι όντως ο nr.1 στόχος παραμένει (να βγεις 1ος - να κάνεις μία ωραία κούρσα) και τα events είναι το γαρνίρισμα. :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Μταξύ μας το Gamespot είναι λίγο fail στα reviews και γενικά σαν gaming site. Έχει χρόνια που σταμάτησα να το βλέπω. Κυρίως παρακολουθώ το GT και μετά το IGN.

Link to comment
Share on other sites

Ψιλοαπαρεδεχτο στο τεχνικο κομματι το παιχνιδακι.Επιλογες μονο low-medium-high-very high και αναλυση.Στο very high σερνετε στα 15-20 frames.Στο high επιασε 30 frames που οπως φαινετε ειναι και το ταβανι,οτι και να ριξεις 30 frames θα δεις.Αλλο ενα κακο port.neeeeeext

παιχνιδι με μετρια γραφικα και τοσο βαρυ παιρνει δρομο σε μενα

Link to comment
Share on other sites

E8500@ 3,9ghz 4850 oced 4gb ram@ 1066.Ξερω εχει περασει ο καιρος της αλλα δεν ειναι δυνατον να παιζω dirt2 με φιλτρα μια χαρα και τουτο δω να πηγαινει σαν την χελωνα.

Και αυτο να το κλειδωσουν στα 30 frames ειναι καινουργιο κολπο?το ακουσα και απο αλλους δεν το εβγαλα απο κεφαλι μου.τπτ μωρε απλα πολυ κακο port thats all

Α στα 1680χ1050 "παιζω"

Η πλακα ειναι οτι εχουν βαλει και vsync στις επιλογες.Για να κλειδωσει στα 60 frames που δεν θα πιασει ποτε?:suicide:

Link to comment
Share on other sites

E8500@ 3,9ghz 4850 oced 4gb ram@ 1066.Ξερω εχει περασει ο καιρος της αλλα δεν ειναι δυνατον να παιζω dirt2 με φιλτρα μια χαρα και τουτο δω να πηγαινει σαν την χελωνα.Α στα 1680χ1050 "παιζω"

Κοίτα.Και εγώ με το σύστημα της υπογραφής μου είμαι αλλά δεν παραπωνιέμαι!Άσχετα αν σε λίγες μερούλες θα αναβαθμηστεί!Αυτό που θέλω να πω όμως είναι ότι ΔΕΝ σέρνεται το παιχνίδι ή τουλάχιστον σε μένα και παίζω και σε 1920x1080.Απλά κλειδώνει στα 30 frames!Άλλο πάλι και τούτο!!!!!

Η πλακα ειναι οτι εχουν βαλει και vsync στις επιλογες.Για να κλειδωσει στα 60 frames που δεν θα πιασει ποτε?:suicide:

Έλα ντε!!!!!Αυτό τι είναι πάλι?Για ποιο λόγο το βάλανε?Δεν μπορώ να καταλάβω την λειτουργία του από την στιγμή που κλειδώνει στο 30!

Πάντως σαν game είναι διαφορετικό και όπως και να έχει θα το τιμήσω μέχρι το τέλος και αυτό!Δεν με χαλάει.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα.Και εγώ με το σύστημα της υπογραφής μου είμαι αλλά δεν παραπωνιέμαι!Άσχετα αν σε λίγες μερούλες θα αναβαθμηστεί!Αυτό που θέλω να πω όμως είναι ότι ΔΕΝ σέρνεται το παιχνίδι ή τουλάχιστον σε μένα και παίζω και σε 1920x1080.Απλά κλειδώνει στα 30 frames!Άλλο πάλι και τούτο!!!!!

Πάντως σαν game είναι διαφορετικό και όπως και να έχει θα το τιμήσω μέχρι το τέλος και αυτό!Δεν με χαλάει.

Γιατι να παραπονιεσαι με 5870???:crazy:

Anyway το εβαλα στο high παιζω με 30 frames πςςςςςςςςς κολαση.Δεν καταλαβαινω γιατι τοσο κολημα οταν βαζω very high.Κατι διαφορετικο δεν ειναι παντως.Εχουμε δει μπολικα παρομοια games

Link to comment
Share on other sites

Αμάν με το 30άρι.. :p Πείτε αν είναι καλό ντε :rubik:

lol

συμπαθητικό για εμένα

λίγο μονότονο το βρήκα

καλούτσικα γραφικά

πολλές εκρήξεις

λίγο εκνευριστικός ο ήχος

ευχάριστο arcade gameplay

Link to comment
Share on other sites

Manolix...τι λες παιδί μου?!Δεν ντρέπεσαι καθόλου?!Κρα-κρα...εμεις...!!!Θα έπρεπε να νρέπεσαι για αυτά που λες!:to_pick_ones_nose3::shutup:

Πάντως και στα 30 δεν σπάει η κί νηση και αυτό είναι η ουσία της υπόθεσης.Οπότε όλα καλώς!

Link to comment
Share on other sites

Το game ειναι ορισμος της μετριοτητας προς τα κατω! Πως ξεφυγε απο την nvidia αυτο το game και δεν του βαλανε physx....τουλαχιστον να εχουμε κατι να λεμε!

Παραδειγμα το dark void!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.