Jump to content



TAGAN 480W


aristos87

Recommended Posts

Εμ βασικά με τέρμα Vdimm αν μπορεις και οσο μεγαλύτερο FSB. (2.9 Vdimm από ΒΙΟS). Το Vcore ανέβασε το στα 2volt αν θες να δεις σταυερότητα στην 12άρα. Προσωπικά με ενδιαφέρει η 3.3. Eυχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λοιπον το πηρα και εγω χτες και εχω μονο καλα λογια να πω!!!!

Στο συστημα της sig και με τον p4 στα 3400@1.65v και τις μνημες 1:1 και 3.2v (οι τασεις ειναι παραπανω απο οτι χρειαζεται απλα για να το στρεσαρω) οι τασεις σε full load ειναι:

5v=5.08v

3,3v=3.31

12v=12.01

Και ειναι εξαιρετικα σταθερες καθως κανουν διακυμανσεις το πολυ 0.02v!!!! Τασεις που το παλιο μου enermax 431 εδινε μονο μετα απο mod που του εκανα!!!

Και φυσικα ειναι εντελως αθορυβο δεν εκουγεται τιποτα ακομα και σε full load!!!

Τελος εχω μεινει αφωνος απο το ποσο προσεγμενη και στιβαρη κατασκευη ειναι! Κλασεις ανωτερη ποιοτητα απο οποιοδηποτε enermax η antec εχω δει! Πιστευω πως ειναι μια αριστη αγορα για οποιον θελει ενα καλο Psu! Αυτα!:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daidalos

Τελος εχω μεινει αφωνος απο το ποσο προσεγμενη και στιβαρη κατασκευη ειναι! Κλασεις ανωτερη ποιοτητα απο οποιοδηποτε enermax η antec εχω δει! Πιστευω πως ειναι μια αριστη αγορα για οποιον θελει ενα καλο Psu! Αυτα!:D

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδες που εκανα την ιδια ερωτηση με τους προηγουμενους αλλα με 4ωρες υπνο μου ηταν δυσκολο να προσεξω οτι υπαρχει και 1η σελιδα:confused: :confused: :confused:

Παντως αμα το βρει κανενας στην αθηνα σε καλη τιμη μην παραλειψει να μας το πει........ειναι οντως πανεμορφο εξωτερικα..................:inlove:

Αχ!να δω πως θα αποχωριστω το 420αρι Levicom που εχω τωρα.......

(ο παλιος μπορει να ειναι αλλιως....ο νεος ομως ειναι ωραιος........πολυ ωραιος θα ελεγα):jump:

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε βρε σεις οι Taganιστές , γιατί το ψάχνω και εγώ.

Αν κατάλαβα καλά ο εσωτερικός ανεμιστήρας του δουλεύει μόνο αν ανεβάσει θερμοκρασία, ισχύει;

Κάπου αλλού διάβασα οτι πολλά από τα πρώτα κομμάτια δεν είχαν σωστά κολλημένο κάποιο component με αποτέλεσμα να ακούγεται πολύ ελαφρά αυτό : ftp://ftp2.pcsilencieux.com/pcsilenc/tagan.mp3 , έχετε τέτοιο πρόβλημα;

Και τέλος , αθόρυβο σε σχέση με τι;

Σε σχέση με Antec / Enermax τι λέει ο θόρυβός του;

Link to comment
Share on other sites

O θορυβος δεν εχει καμια σχεση με enermax και αntec καθως σχεδον δεν υπαρχει! Το ενερμαχ που ειχα πριν εκανε φασαρια ακομα και στο χαμηλο μεχρι που του αλαξα τους ανεμηστηρες! Οσο για το θορυβο που λες δεν τον εχω!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.