Jump to content



Prince of Persia : The Forgotten Sands


Borg

Recommended Posts

μόνο εγώ το περιμένω να κυκλοφορήσει πως και πως στο pc? :p

8 Ιουνίου για το pc

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=pQoFzKh538s]YouTube - Prince of Persia The Forgotten Sands - Gameplay First Look - PS3/Xbox360[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=tU9bQ-7U3Xw]YouTube - Prince of Persia : The Forgotten Sands - Gameplay Trailer [Europe][/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=GH32CMU_njU]YouTube - Prince of Persia The Forgotten Sands Gameplay 2[/ame]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

nooba...

το πρώτο είναι από τα καλύτερά παιχνίδια που έχω παίξει

τουλάχιστον στο είδος του

το trailer

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=KmMwCu7scHo]YouTube - Prince of Persia: The Forgotten Sands Introduction Trailer [Europe][/ame]

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου αρέσει σαν παιχνίδι και σίγουρα το περιμένω για να το παίξω!

Πάντως τα αρνητικά είναι ότι τα γραφικά δεν τα βλέπω και πολύ βελτιωμένα όπως και το gameplay απλά διαφορετική ιστορία.Και ο χαρακτήρας μην πω ότι μου φαίνεται σαν χειρότερη απεικόνιση σε σχέση με προιγούμενα.

Τα θετικά :hmm: τώρα τι να πω!Ας πούμε ότι ένα παιχνίδι που θα παίξω σίγουρα μιας και μου άρεσε από το πρώτο που βγήκε και χαίρομαι που βγήκε ένα καινούριο.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το κλασικό πρώτο (του ΄80 νομίζω?) το μόνο που μου άρεσε ήταν το PoP:Warrior Within...πριν από αυτό, Sands of Time, ήταν η καινοτομία και το κάτι καινούργιο που άρεσε αλλά δεν ήταν τόσο "δουλεμένο" π.χ. δεν είχε αρκετές κινήσεις, gameplay, σενάριο κτλ...μεσολάβησε το WW το οποίο απλά έγραψε από σενάριο, γραφικά, gameplay μέχρι και soundtrack..μετά η κατηφόρα διότι το Two Thrones δεν προσέφερε τίποτα καινούργιο και η τελική πατάτα το 2008 το οποίο ήταν το πιο βαρετό game που έχω ασχοληθεί ποτέ...

όσο για το καινούργιο...τι να πεις...remake με concept κλεμμένο από την ταινία που είναι, με την σειρά της, κλεμμένο από το PoP:Sands of Time το οποίο είναι κοκ..οπότε φαίνεται άλλη μια αποτυχία της Ubi που συνεχίζει το σερί να καταστρέφει παιχνίδια...

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το κλασικό πρώτο (του ΄80 νομίζω?) το μόνο που μου άρεσε ήταν το PoP:Warrior Within...πριν από αυτό, Sands of Time, ήταν η καινοτομία και το κάτι καινούργιο που άρεσε αλλά δεν ήταν τόσο "δουλεμένο" π.χ. δεν είχε αρκετές κινήσεις, gameplay, σενάριο κτλ...μεσολάβησε το WW το οποίο απλά έγραψε από σενάριο, γραφικά, gameplay μέχρι και soundtrack..μετά η κατηφόρα διότι το Two Thrones δεν προσέφερε τίποτα καινούργιο και η τελική πατάτα το 2008 το οποίο ήταν το πιο βαρετό game που έχω ασχοληθεί ποτέ...

όσο για το καινούργιο...τι να πεις...remake με concept κλεμμένο από την ταινία που είναι, με την σειρά της, κλεμμένο από το PoP:Sands of Time το οποίο είναι κοκ..οπότε φαίνεται άλλη μια αποτυχία της Ubi που συνεχίζει το σερί να καταστρέφει παιχνίδια...

+1 αν και θα το παίξω και το καινούριο prince μπας και τελικά αξίζει...

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δεν ηταν ολα της ubi αποτυχια (assassin's creed 2)...

Εμενα το τελευταιο δεν μου αρεσε ιδιαιτερα αν και θα το παιξω σιγουρα και το forgotten sands.Και εμενα μου αρεσε το WW αν και ειχε λιγο σπαστικο θεμα (παρελθον-παρον κτλ)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
nUBISOFT DRM..Think again guyz

Nαι αλλα το Assasin's μια χαρα το αγορασες.

Ασ'τα σαπια Μανωλιο...

Και εγω το περιμενω,οχι οτι μου αρεσαν και πολυ τα παιχνιδια της σειρας.Απλως και μονο απο περιεργια.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που το πηρα και το τερματισα για PS3 δεν μου αφησες καλες εντυπωσεις. επαναλλαμβανομενα stages, και οι ιδιοι και οι ιδιοι εχθροι. Κριμα γιατι το περιμενα καλυτερο.:nono:

Εχεις παιξει καποιο απο τα προηγουμενα της τριλογιας?

Link to comment
Share on other sites

σε όσους άρεσε το sands of time σίγουρα θα του αρέσει και αυτό, πολλά κοινά στοιχεία

πολύ όμορφη ατμοσφαίρα

ενδιαφέρον το story (μέχρι στιγμής)

αρκετά ως πολύ cinematic παιχνίδι

σε μερικά screenshots έβαλα να φαίνονται τα fps

princeofpersia201006111.th.jpg

bug όταν γίνονται κάποιες εκρήξεις

princeofpersia201006111.th.jpg

princeofpersia201006111.th.jpg

princeofpersia201006111.th.jpg

princeofpersia201006111.th.jpg

princeofpersia201006111.th.jpg

princeofpersia201006111.th.jpg

princeofpersia201006111.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.