Jump to content



Prince of Persia : The Forgotten Sands


Borg

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

καλημερα, ξερει κανεις το prince of persia sands of time για ps2 αν το βαλω στο ps3 αν θα το παιξει?????:hmm:

το τερμάτισα κιόλας :crazy::mad:

τα 2 κύρια αρνητικά, πολύ εύκολο ... πολύ μικρο...

συμφωνω μαζι σου, τα ιδια και τα ιδια stages και πολυ μικρο. σε 3 μερες το τερματισα.

Link to comment
Share on other sites

@Borg

Απο αποδοση πως παει? Σε τι συστημα το τρεχεις?

με κλειστό το vsync μου εκανε τα κουλά με τις εκρήξεις, με ON είχε σταματήσει να το κάνει

αλλά γενικά άνετα (115+ fps avg), με vsync ON είχα πάντα κολλημένο στα 60

στα 1920*1200 με ΑΑ 8x

http://www.thelab.gr/showthread.php?t=77859 2ο ποστ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εκτος αν δεν εισαι νομιμος που θα πρεπει να ανοιξεις χειροκινητα το GameSettings.exe.. :whistling

Σε αυτη τη περιπτωση βεβαια μην παιξεις αδικα, περιμενε για "update" γιατι υπαρχει προβλημα και σε καποιο σημειο δε μπορεις να συνεχισεις να παιζεις.

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά αν το αγόρασες αυθεντικό,με το ξεκίνημα δεν τις είδες τις ρυθμίσεις???!!!:X:

@louis_gas Γιατί κολλάει και τι γίνεται και δεν μπορείς να συνεχίσεις?

Υπάρχουν κάποια triggers και κάποιες πόρτες παραμένουν ερμητικά κλειστές.

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω...Επειδη το ειχα βαλει πρωτα με την κοπια και απλα εκανα copy-paste τα αρχεια τα πρωτοτυπα που ειχα κρατησει σε ενα backup folder γιαυτο δεν το ειχα δει...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάποια triggers και κάποιες πόρτες παραμένουν ερμητικά κλειστές.

@venom7

Αυτο. Απλα καποια στιγμη δε θα σου ανοιγει μια πορτα και δε θα μπορεις να συνεχισεις.

Link to comment
Share on other sites

Είναι στην αρχή του παιχνιδιού το bug αυτό ή αργείς για να φτάσεις εκεί?Ρωτάω για να το ξεκινήσω άμα είναι και και να περάσω το patch μετά όταν βγεί.Ή δεν γίνεται να το περάσω μετά και είναι καλύτερα να το έχω περάσει από την αρχή και να ξεκινήσω έτσι το game?

Link to comment
Share on other sites

Είναι στην αρχή του παιχνιδιού το bug αυτό ή αργείς για να φτάσεις εκεί?Ρωτάω για να το ξεκινήσω άμα είναι και και να περάσω το patch μετά όταν βγεί.Ή δεν γίνεται να το περάσω μετά και είναι καλύτερα να το έχω περάσει από την αρχή και να ξεκινήσω έτσι το game?

Μαλλον δεν καταλαβες, δε μιλαω για bug αλλα για την περιπτωση που δεν ειναι καποιος νομιμος. Παντως διορθωθηκε χθες το προβλημα. Αν θες παραπανω πληροφοριες στειλε μου pm. (μη φαμε και καμια καρτα :p)

Το τερματισα και εγω, ενταξει καλο ηταν αλλα πολυ καλυτερα ηταν τα προηγουμενα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά απορώ ποιος θα πάει να δώσει μια 30ara για ένα παιχνίδι που δεν είναι καν 10 ώρες gaming ???

Έλος δηλαδή που θα πάει αυτή η κατάσταση...

Πραγματικά δηλαδή πλέον τα παιχνίδια είναι μονο για το όνομα τον τίτλο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.