Jump to content



Recommended Posts

  • 4 weeks later...

cinebench21x2154515.jpg

Υ.Γ. Όντως δεν βλέπει το turbo on(μεγαλύτερο πολλαπλασιατή σε i7 με turbo on)

Κάνω κάτι λάθος ή είναι σωστά όλα?Επειδή μου φαίνεται πολύ το OpenGL συγκριτικά με τα δικά σας!

@GeoZ

Πόση μνήμη έχεις και στα πόσα την τρέχεις?Επειδή εσύ στα 4.2 στο cpu έβγαλες 7.23, ενώ εγώ στα 4.5 έβγαλα 6.85!!!Αλλά και στα 4.2 που έτρεξα έβγαλα 6.50!Και δεν μπορώ να καταλάβω από που η τόση διαφορά πόσο μάλλον και όταν είμαι και στα 4.5 που έμαι και παραπάνω αλλά βγάζω και λιγότερο!!!Για αυτό λέω μήπως είναι θέμα μνημών!

Link to comment
Share on other sites

για το τσικι δε μου εκανε τι χαρει για 7αρι:hm:

cinebench1154mhz.png

Uploaded with ImageShack.us

καπιοι μη πω ονοματα :D δε πιστευαν οτι εχω καλυτερο σκορ με τις καινουργιες μνημες ,οριστε φιλαρακι

το σκορ μου και με 1 bus speed λιγοτερο

cinebenchr1154mhz705sco.png

Uploaded with ImageShack.us

για να δουμε και κανα δικο σου σκορ εδω περα:rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
zpafako θα τον τσιγκλισω λιγο ακομα αλλα εχει δηλωσει οτι δε ποσταρει εδω :hehe:

στα 4.1 επιασα το σκορακι σου:victory:

Δεν ξερω ρε τασο παντως για να ποσταρε σημερα αυτος εδω καποιο λακο εχει η φαβα. Κρατα και καμμια πισινη με τον 6πυρηνο :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ρε τασο παντως για να ποσταρε σημερα αυτος εδω καποιο λακο εχει η φαβα. Κρατα και καμμια πισινη με τον 6πυρηνο :p

ναι ετοιμαζεται να χτυπησει 7.20 με τον 860 στα 4.1:man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.