Jump to content



Δελαμπίτικη συμάζωξη για φώτο-τεστς ver 3.


Recommended Posts

και σύνταγμα μπορούμε να πάμε, θα ειναι απόγευμα οπότε ίσως έχει κίνηση και στον Εθνικό κήπο που μπορούν να βγουν πολλά πράγματα.

edit:

και για Θησείο που λέει ο Ιάσωνας δεν με πειράζει πάντως.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Οπότε πρέπει να κανονίσω καφεδάκι με ΤΙΣ συναδέλφους μετά τη δουλειά (3μιση μέχρι 5μιση) για να είμαι 6 στο Θησείο. Σπίτι και μετά ξανά κέντρο δεν παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Ενναλακτικά μπορούμε να πάμε και στο Πάρκο στους Αγίους Αναργύρους (νομίζω λέγεται Αντ. Τρίτση)

Ξέρω, δεν θα βολέψει πολλούς η τοποθεσία*, αλλά πιστεύω ότι και πολλά θέματα για φωτογράφιση έχει και κάτι καινούριο θα δείτε και και και.

*Από Αττική με λεωφορεία είναι 15-20 λεπτά

Link to comment
Share on other sites

Απλα ειμαι λιγο φοβητσιάρης με τα πράγματα μου δεν θελω να πέσω θύμα κλοπής ( μεσα σε ΜΜΜ πχ):p

1,75 και 70 κιλα ειμαι αλλα με το σχολειο εχω σαπίσει λιγο και δεν ξερω αν μπορέσω να ανταπεξελθω αν μου την πέσει κάποιος :o

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΝ θέλουν και άλλοι, μπορείτε να δώσετε* ραντεβού Αττική και να έρθετε* μαζί.

*Εγώ μένω κοντά. Όχι δεν το πρότεινα για αυτό :p

EDIT: Πριν πείτε ναι, να ξέρετε ότι το πάρκο είναι μεγάλο, δηλαδή αν φέρουμε μία ψευτογύρα θα κάνουμε άνετα 4km. Στην μέση πάντως έχει και καφετέρια και μπορούμε να καθήσουμε.

@greekfragma: Τρέχουν ή κάνουν βόλτα και πολλές κορασίδες, κυρίως με αθλητικά σώματα. Επίσης κάνουν βόλτα τα πιτσιρίκια τους πολλές MILFάρες :whistling:

Link to comment
Share on other sites

γενικά (εκτός του ότι είναι μανίκι να πάμε εκεί) νομίζω πως δεν θα έχει αρκετά θέματα. δεν λέω, καλά τα πτηνά, αλλά εκτός του ότι δεν έχουμε τηλεφακούς της προκοπής (πλην 1-2 ισως) για να βγάλουμε σωστές φωτογραφίες από ένα σημείο και μετά μάλλον θα τα βαρεθούμε :)

Link to comment
Share on other sites

αυτό το μέρος θέλει τηλεφακούς, άνοιξη [αρχές->μέσα Απριλίου], και πρωί για να έχει δροσιά, αλλά και για να έχουν διάθεση τα π'λια να κόβουν βόλτες και να ποζάρουν

Link to comment
Share on other sites

Να κανω και εγω μια προταση, την κυριακη γινετε το athens photo inspiration 2010. Ειχα παει περσι και ηταν ωραιο σαν διοργανωση, φετος πιθανοτατα θα δουλευω εκει στην παραλαβη των φωτογραφιων. Οποτε αν θελετε και σας βγαζει ο δρομος περαστε μια βολτα, περσι που ειχα συμμετασχει πηρα τα 3 μου αλλα σαν διοργανωση ηταν ωραια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.