Jump to content



ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ TV ΣΤΙΣ 40 ΜΕ 42 ΙΝΤΣΕΣ


chriac

Recommended Posts

Ωραία πάρε μια πλάσμα panasonic γύρω στις 42-46 ίντσες ανάλογα το budget που διαθέτεις και θα είσαι μια χαρά.

Προτίμησε τις φετινές μιας και καίνε λιγότερο ρεύμα σε σχέση με τις περσινές.

Άμα θες κάτι ακόμα πιο φθηνό κοίτα και τις πλάσμα της lg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply
Ωραία πάρε μια πλάσμα panasonic γύρω στις 42-46 ίντσες ανάλογα το budget που διαθέτεις και θα είσαι μια χαρά.

Προτίμησε τις φετινές μιας και καίνε λιγότερο ρεύμα σε σχέση με τις περσινές.

Άμα θες κάτι ακόμα πιο φθηνό κοίτα και τις πλάσμα της lg

Άκυρο για την απόσταση είναι περίπου 2,30 - 2,40 μέτρα

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ ψάξιμο έχω καταλήξει στην

LG 42LD750 (λόγω σχέσεως τιμής με απόδοση) και έχω απορίψει την αρχική μου επιλογή για την PHILIPS 40PFL5605 μετά από παράπονα από κατόχους της TV για προβλήματα με το TUNER και όχι μόνο, αλλά δεν ξέρω μήπως είναι καλύτερα να περιμένω μέχρι τα χριστούγεννα για κάτι καλύτερο ενώ είναι βέβαιο ότι θα έχουν πέσει ακόμα περισσότερο και οι τιμές μέχρι τότε και συγκεκριμένα περιμένω μήπως πέσει η τιμή μέχρι τότε της Philips 42PFL9703D που για μένα είναι η καλύτερη από όλες τις TV μέχρι τα 1000 ευρώ σε περίπτωση που θελήσω να ξοδέψω κάτι παραπάνω από τα 750 ευρώ που είναι το όριό μου αυτήν την στιγμή.

θα ήθελα και την δική σας άποψη

Link to comment
Share on other sites

Λόγω αυτών που ζητάς σου προτείνω πλάσμα panasonic και άσε στην άκρη τις lcd. Οι τιμές στις τηλεοράσεις τα Χριστούγεννα ανεβαίνουν 10-15% και μετά από 2 μήνες αρχίζουν και πέφτουν με αποκορύφωμα τον Απρίλιο-Μάιο που ανακοινώνονται τα καινούργια μοντέλα κάθε εταιρίας και είναι η χαρά της προσφοράς (την δικιά μου την αγόρασα 800 ευρώ ενώ τα Χριστούγεννα κόστιζε 1300). Αλλά θέλει ψάξιμο μέχρι να βρεις καλή προσφορά. Άμα δε μπορείς να περιμένεις μέχρι το Μάιο πάρε μια tv τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.