Jump to content



Lineage 2 Gracia Final


uNick

Server Rates?  

31 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ο σερβερ ειναι υπο κατασκευη... και μιας και ο κυριος λογος που θα τον φτιαξω θα ειναι το TheLab θα ηθελα να ρωτησω τι rates θα προτιμουσατε σε εναν οποιοδηποτε σερβερ?

Official site (Under Construction)

==============

Client

==============

System(High Speed)

System(FileFront)

FileFront

==============

infinite zoom.zip <-- infinite zoom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

βασικα βλακεια ψηφος.ενας σερβερ χ200 χωρις να αγοραζεις buffs,να εχεις παντα nobless και και να εχει custom items ειναι οτι καλυτερο για λιγο ξυλο.τωρα αν προκειται για κανονικο καψιμο παμε σε official rates.

εγω θελω να δω εναν σερβερ σαν τον Pride (interlude) και τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

Αν και εχω σταματησει το L2 εδω και 1χρονο,θα πω την γνωμη μου και εγω..Προτιμω εναν σερβερ με χαμηλα rates..απο χ1 μεχρι χ20.να μην μπαινεις δλδ και απο το πρωτο λεπτο να εισαι 85 lvl με 2+billion adena..Να ΜΗΝ εχει custom items και μην εχει ετοιμα buffs...δλδ κατι κοντα σε official..αυτα προς στιγμην.

Link to comment
Share on other sites

Αν και εχω σταματησει το L2 εδω και 1χρονο,θα πω την γνωμη μου και εγω..Προτιμω εναν σερβερ με χαμηλα rates..απο χ1 μεχρι χ20.να μην μπαινεις δλδ και απο το πρωτο λεπτο να εισαι 85 lvl με 2+billion adena..Να ΜΗΝ εχει custom items και μην εχει ετοιμα buffs...δλδ κατι κοντα σε official..αυτα προς στιγμην.

θα εχει custom buffer και custom items.. :p

για τα donates :p

Link to comment
Share on other sites

Τοτε ενταξει..απλα μην περνεις με donate κατι που για να το παρεις χωρις donate θα χρειαστουν 5+μηνες :whistling¨

*πχ ενα weap..αμα εχεις rate 35% safe 3 max 25..νομιζω ειναι σχετικα αδυνατο να το κανεις με scroll +25..

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ τη γνώμη μου. Αν θες απλά να έχεις κόσμο και απλά να παίζει, τότε βάλε χαμηλά rates. Όμως για πολύ κόσμο που έχει παίξει ουκ ολίγες φορές το παιχνίδι, να ξεκινήσει ένα χαρακτήρα με χ2, χ4, χ10, και χ20 το βλέπω αρκετά απίθανο, μιας και για να φτάσει σε σημείο να ξεκινήσει το πανηγύρι, θα πάει πολύ καιρό.

Αν θες να φτιάξεις ένα σερβερ, ο οποίος να έχει lore πίσω του και σαν κύριο λόγο να μην έχεις ανθρώπους να φαρμάρουν, τότε κάνε σερβερ με υψηλά rates.

Η καλύτερη στιγμή μου σαν παίκτης, ήταν στον L2 server του the-core.gr όπου ο Blood και τα άλλα παιδιά είχαν κάνει φανταστική δουλειά, με θεότητες, φατριές και διαγωνισμούς, που πραγματικά, ήταν ο καλύτερος L2 server που πέρασα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Και κατι αλλο να προσθεσω..δεν πα να'ναι και χ10000 ο server! Φτανει που θα ειναι ενος labιτη και οχι ενος μ@... ισπανου,γαλλου,πορτογαλλου που θα μπαινει μεσα και θα αρχιζει τα ισπανικα,γαλλικα..κτλπ,οπου δεν θα μπορεις να τον ρωτησεις και κατι,γιατι πολυ απλα δεν θα ξερει αγγλικα.. Και ναι.το εχω παθει

Link to comment
Share on other sites

Θα ελεγα για εναν χ200 η 300 .Αν κρινω απο μενα ,πιστευω οτι οι περισοτεροι τεος καμενοι δεν θα ηθελαν να κανουν ενα μηνα για να πανε 30 lvl ,αλλα να μπορουν να παρουν κανα pk σχετικα συντομα.Να πεφτει και λιγο ξυλο με αλλα λογια..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.