Jump to content



Lineage 2 Gracia Final


uNick

Server Rates?  

31 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εγω θα ελεγα εναν x50 ! Να φαρμαρεις ρε παιδι μου...αλλα οχι και 100 χρονια για να αρχιζεις να χωνεσαι στα pvp..

Αυτό. Έχοντας παίξει όλα τα rates, o x50 πιστεύω είναι η χρυσή τομή μεταξύ farming και pvp. Αλλιώς x10.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
Κανενα προβλημα, μπορεις να την εχεις εσυ... ΝΕΚΡΟΣ διπλα απο το ΚΟΚΚΙΝΟ petr00ko-ονομα μου :clap:

ουτε κανννν ομως....ουτε καν :p,γιατι θα περιμενει ο archeras με το +16 απο πισω(διπλο παραθυρο)

Link to comment
Share on other sites

o σερβερ ειναι ετοιμος προς δοκιμη!!!

σε λιγο θα κανω edit το ποστ μου με το system... θα ειναι στην αρχη x150...

οποιος θελει να με βοηθησει με τα NPC (να τα βαλουμε στις σωστες θεσεις ) θα το εκτιμουσα πολυ!

Link to comment
Share on other sites

θα πρότεινα για αρχή να τον βάλεις x50 μέχρι να μαζευτεί ο κόσμος να μην ξεφύγουν πολύ όσοι μπουν γρήγορα και καούν από την 1η μέρα.....μετά άμα μαζευτούμε ανεβάζεις τα rates με κανα poll.

Link to comment
Share on other sites

λεω χ150 σαν beta.... λες καλυτερα να αρχισω με χ50?

νομίζω x50 για αρχή...αν δεις οι περισσότερες ψήφοι στο poll είναι για x10-x100.....

αν δούμε οτι δε μας κάνει αργότερα το αλλάζουμε και το ανεβάζουμε....άλλωστε μια παρέα θα είμαστε και μπορούμε άνετα να farm άρουμε κατά ομάδες ή να βοηθήσουμε τα low level chars.

αν από την άλλη το ανεβάσεις ψηλά το rate νομίζω οτι οι διαφορές θα μεγαλώσουν και θα χάσει και τη διάρκεια ο server τουλάχιστον για τους περισσότερους που φαντάζομαι έχουν καιρό να παίξουν και δε γουστάρουν μονορούφι να φτάνουν 80lvl.

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν επαιζα πολυ l2 ρε, αλλα με εσας θα εχει πολυ πλακα. Ο μονος λογος ειναι αυτος. Ο μονος χαμηλος σε rates σερβερ που επαιζα να καταλαβεις ηταν bnb c1... ασε. Δεν αντεχω τα official rates βαριεμαι γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.