Jump to content



Συναυλιες


Vadergr

Recommended Posts

Υποθετω οτι εδω μπορει να ανακοινωνει κανεις τις συναυλιες που θα γινουν στην χωρα μας...

Ο λογος που εκανα το thread αυτο ειναι οι φοβεροι και τρομεροι monster magnet που ερχονται Ελλαδα 16 Απριλιου νομιζω....

Ροκαδες ενωθειτε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman [Σήμερα, στις και 20:11]

27 Φεβρουαρίου Ρόδον Sepultura

22 Ιουνίου Rockwave Festival Judas Priest με Rob Halford στα φωνητικά.

Yπαρχουν μηπως και τιποτα αλλες πληροφοριες για RockWave???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης [Σήμερα, στις και 23:14]

Yπαρχουν μηπως και τιποτα αλλες πληροφοριες για RockWave???

Βασικά όχι, είχα μπει πριν λίγο καιρό στο site του RockWave, αλλά δεν υπήρχε κάτι. Και για τους Priest το άκουσα στο Ραδιόφωνο και μετά το απιβεβαίωσα από το επίσημο site τους.

Link to comment
Share on other sites

Eγω θα πεσω νεκρος οταν θα ερθουν οι Pearl Jam Ελλαδα... Μετα δεν θα με νοιαζει τιποτε αλλο.Μακαρι να ερθουν και οι audioslave και νa εχουμε temple of the dog reunion...

Τι σκεφτομαι ο τρελλος και μαραζωνω....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr [Σήμερα, στις και 17:06]

Eγω θα πεσω νεκρος οταν θα ερθουν οι Pearl Jam Ελλαδα... Μετα δεν θα με νοιαζει τιποτε αλλο.Μακαρι να ερθουν και οι audioslave και νa εχουμε temple of the dog reunion...

Τι σκεφτομαι ο τρελλος και μαραζωνω....

Οι RATM έχούν έρθει Ελλάδα, στην Πετρούπολη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman

Whitesnake και Queensryche ήρθαν το καλοκαίρι στην Ελλάδα.

alex. Μαζί σου, μετά μπορούμε ήσυχοι να πάμε να πέσουμε από κανα γκρεμό.

Θα πιαστουμε χερι χερι και θα πεσουμε με χαμόγελο πετώντας ροδοπέταλα :D

Ειδα maiden, motorhead, whitesnake, purple, (και Ντικινσον σκετο για να συμπληρώμα) και τωρα επιτέλους το αγαπημένο μου συγκροτημα και τέλος..

EDIT Ωχ σκατα... ξεχασα τους Sabbath ... μετά θα πεθάνω ησυχος.

Αρχική απάντηση από Borg

Whitesnake??? που τους ειδες ???

Θεσσαλονίκη . Μαζι με Coverdale.Αν και ηταν μια απο τις καλυτερες συναυλίες που εχω δει απο μεριας συγκροτήματος , η προσελευση κοινου ηταν.... δεν μπορω να το περιγράψω. Εκτος απο το οτι το γηπεδο μπασκετ του Παοκ στο οποιο γινόταν οι συναυλίες δεν ηταν καν μισογεματο, ενιωθα οτι ημουν εγω και αλλοι 30-40 που ξεραμε τα κομματια . Το 80% καθόταν στις κερκιδες και εβλεπε ποιανοντας το πιγούνι του. Ειλικρινα δεν το περιμενα με τιποτα.. Τι να πω ... δεν μπορω να πω οτι παραμεγάλωσα στα 24 ειμαι...Παντος πριν 6 χρονια θα γινόταν χαμός.

Εγω παντως ηπια μπυρες και ξεσκισηικα ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.