Jump to content


BFBC2 Troubleshooting checklist


jpavly

Recommended Posts

Απ' τα λίγα που διάβασα έχει να κάνει με κάποιο driver της logitech και είναι το Punk Buster και ότι το pbbans που το κάνει...

Το PunkBuster ψάχνει για μια λίστα από αρχεία στον υπολογιστή σου και αν βρει κάποιο από αυτά σε κάνει kick μόνο του, γιατί νομίζει ότι κάνει κάποιο cheat... απ' ότι φαίνεται υπάρχει κάποιο dll ή κάποιο πρόγραμμα της logitech για scripting στο πληκτρολόγιο και αυτό δημιουργεί το πρόβλημα...

Απορώ όμως που δεν έχεις πουθενά αλλού αυτό το πρόβλημα... σε όλους τους pb servers θα έπρεπε να σου κάνει το ίδιο...

Δοκίμασε να κλείσεις όλα τα services της logitech και τα προγράμματα της logitech και να τρέξεις το παιχνίδι...

Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβεις επειδη συνηθως ο kastro ειναι αδειος 1-2 ωρες την μερα παιζω σε αλλους σερβερ με pb χωρις προβλημα. αυτο που με προβληματησε ειναι οτι χωρις να πειραξω τιποτα επαιξα 1 πιστα ολοκληρη στον καστρο χωρις προβλημα και μετα με πεταγε με το που εμπαινα. πιστευω οτι οι Host του σερβερ κανανε καποιο update στο pb που ειχε προβλημα με το συγκεκριμενο θεμα g15 μαλλον και δεν ξανακανανε ωστε να στρωσει.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Παιδιά θα το εκτιμούσα πάρα πολύ αν κάποιος μου έλεγε για αυτό το μύνημα που μου έβγαλε.

Πρώτα ομώς να σας πώ τα γεγονότα : είχα να παίξω το bfbc2 πάνω απο ένα μήνα

πάω να κατεβάσω τα versions και μου λέει πώς δεν έχω τα τελευταία ok λέω και το αφήνω να τα κατεβάσει γυρίζω σπιτι μετά απο καμια ώρα και το βλέπω με αυτό το μύνημα :An error occurred:Data error please verify that downloaded files are compete and correct !

Και νόμιζα πως είχε γίνει dc αλλα μετά που το ξαναέβαλα πάλι τα ίδια το έχω κάνει unistall δύο φορές και ξανα install αλλά τίποτα

:wall::wall::wall::wall: ΒΟΗΘΕΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.