Jump to content



Αθηνα vs Σαλονικα


greekfragma

Recommended Posts

Ας γραψω και ενα θεματακι και γω και ελπιζω να αναψω φωτιες σε σας Σαλονικώτες αφου σας ζηλεύω απο την Αθηνα που δεν υποφερεται γενικα σε σχεση με την ομορφη Σαλονικα!!!!!!!

Σημερα ομως σας τη λεμε ανετα!!!!!!!!!!!!!!:devil:

Εξω το εχει στρωσει για τα καλα και δεν υστερουμε σε τιποτα απο εσας εκει πανω!!!!!!!

Περιμενω απαντησεις αν και ειναι αργαμισι(σιγουρα ομως ειναι πολλοι νυχτοπουλια εδω μεσα).Χανω και το μαθημα που εδινα αυριο.κλειστη η σχολη.χεχεχεχεχεχεχχεεεεεεεε.

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι μια χαρα ειναι εδω ουτε χιονια ουτε τιποτα συνταρακτικο που να αναβαλει τον παρσκευιατικο καφε.Ασε που μολις γυρισα απο εξω και οχι τιποτα αλλο γνωρισα και την ....μην λεμε και ονοματα.....Ακους βαλαντη !!!!!!Τωρα ειναι που δεν θελω οχι απλως χιονι ουτε βρονη ουτε τιποτα.....

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις!!!!!!!!!!!!

ριχνει πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ πραμα!!!!!!!!!!!!!

χιονοθυελλα κανονικη!!!!!!!!!!!

αρααααααααααααααααααααααααα..............

αραλικι αυριο!!!!!!!!!!!!

χοχοχοοοοοχοχοχοχοχοχοχοοοοο.]

δωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Ενω εγω αυριο θα ξεσκιστω στην δουλεια θα πεθανω απο το σκισιμο......Ενα μοντακι εχω να κανω και ενα μπλοκ να βαλω αντε και εαν ολα πανε καλα να γνωρισω καλυτερα με κανα καΐφε την .....ονοματα δεν λεμε.:devil:

Link to comment
Share on other sites

ειδικα το τελυταιο εχει πολυυυυυυυυυυ δουλειααααααααα.χαχαχαχαχαχαχαχα!

καλη τυχη σου ευχομαι.αυτη τη στιγμη καθομαι διπλα στο παραθυρο και βλεπω καμια 10αρια ποντους χιονι σην ασφλατρο.....φτου.....στην αφσλαφτρο......γτου γμτ σημερα.......στου χαντακ............

ΕΧΩ ΞΕΦΥΓΕΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:confused: :confused: :confused::blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

23.30 με 1.00 το βραδακι στην παραλια (θεσσαλονικης) περνουσαν 5 με 7 μυδια μονα τους ανα λεπτο την προηγουμενη παρασκευη . Καλα που δεν χιονισε παλι παρελαση θα εχει..

χιχιχιχιχιχιχιχι:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

χανεται εσεις εκει κατω............

Link to comment
Share on other sites

Ρε ειναι τρελα η Θεσ/κη....Αθηναιος ειμαι και εχω ανεβει απλα 3-4 φορες για 4-5 μερες την καθε μια ,αλλα την εχω ερωτευτει αυτην την πολη...

Τοσο ξεκουραστη,τοσο αγχωλυτικη...

Οσο για τις γυναικες τι να πω...Παιζουν κατι γυναικακια εκει πανω σκετη τρελλα...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ειμαι απο την μεση(Λαρισα ντεεε!) θα πω και εγω την γνωμη μου αμεροληπτα...!

Με διαφορα η Σαλονικα ειναι καλητερη πολη για να ζησεις.....

Ειναι αρκετα εως πολυ πιο μαζεμενη απο την Αθηνα και δεν εχεις το ανγχος της μεταφορας

Εχει πιο ωραιες και μαγκιορες γυναικες(γενικα προτιμω τις βορειες...)

Εχει ΧΑΛΑΡΟΥΣ ρυθμους(οχι σαν δω τους Αθηναιος που ειναι μεσα στα νευρα ολη την ωρα και κορναρουν σα κα... στα φαναρια πριν καλα καλα αναψει πρασινο...)

Τι ΔΕΝ εχει?Την ποικιλια στα μαγαζια που εχει η Αθηνα.Αλλα και τι να λεει?Λες και ολοι οι Αθηναιοι τραβιουντε απο την μια ακρη στην αλλη...?ΟΧΙ

ΑΡΑ------->ΣΑΛΟΝΙΚΑ και παλι ΣΑΛΟΝΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.