Jump to content



laptop turbo-x 17"


petkate

Recommended Posts

17" οθόνη 1440x900 (καινούργια έγινε αλλαγή στο πλαίσιο 400,-)

cpu: t7250 core2duo mobile 2ghz 2mb cache 800mhz fsb

chipset pm965

ram 2x1 gb ddr2 667

vga nvidia 8600m gs

hdd δίνω έναν 70gb sata με vista ο κωδικός υπάρχει στο λαπτοπ

dvd-r

dvi και hdmi κ.τ.λ κ.τ.λ

στα άσχημα τώρα

η μπαταρία αντέχει 1ωρα περίπου

τροφοδοτικό δεν υπάρχει (έχει 25,-ευρώ στο batteries.gr 19v 4,74Ah)

και το σημαντικό η κάρτα γραφικών είναι χαλασμένη και τα vista γυρνάνε σε savevga απενεργοποιώντας τα

driver τις nvidia συνεχίζουν όμως να λειτουργούν κανονικά

gpu bios update δεν έχω κάνει γιατί φοβάμαι μην κάνω καμιά ξερή

το δίνω για ανταλλακτικά

120,- ευρώ

κάνω και ανταλλαγή με toshiba οθονη 15,4" απο a300 η άλλο μοντέλο συμβατή

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

[MENTION=9956]marios1957[/MENTION] [MENTION=320]Artist_[/MENTION] Εφόσον η αγγελία παραμένει ενεργή, οποιοδήποτε ενδιαφερόμενος έχει κάθε δικαίωμα να στείλει μήνυμα!

Αν και μόνο αν, το προϊόν της αγγελίας έχει πουληθεί, τότε ευθύνεται ο [MENTION=4432]petkate[/MENTION] που δεν ειδοποίησε άμεσα κάποιον mod να κλειδώσει την αγγελία!

Σε καμιά περίπτωση δεν ευθύνεται ο [MENTION=22008]TASOS V[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Αν εβλεπα οτι η αγγελια ειχε κλειδωθει δεν θα ειχα ασχοληθει καν.

Οσον αφορα την φωτο ελπιζω να μην εχει την σημασια που λεμε για αλλο γεωργικο εργαλειο.

Καλο θα ειναι τα παιδια που βαζουν αγγελιες να τις κλειδωνουν οταν πουλανε το αντικειμενο, για να μην εχουμε παρομοια περιστατικα. :)

Ευχαριστω τον Mchls που ασχοληθηκε με αυτο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Μαριε εχω ενα TURBO-X M57RU.

Μπορεις να με πεις ολοκληρη την ονομασια του δικου σου TURBO-X;

Επισης τι προβλημα εχει και το παρατησες;

Εγω μενω Θεσσαλονικη, αλλα αν ταιριαζει το λαπτοπ για ανταλλακτικα,

αμα θελεις πληρωνω το ταχυδρομειο.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Μαριε εχω ενα TURBO-X M57RU.

Μπορεις να με πεις ολοκληρη την ονομασια του δικου σου TURBO-X;

Επισης τι προβλημα εχει και το παρατησες;

Εγω μενω Θεσσαλονικη, αλλα αν ταιριαζει το λαπτοπ για ανταλλακτικα,

αμα θελεις πληρωνω το ταχυδρομειο.

Δεν στήνομαι ταχυδρομείο,άμα το χρειάζεσαι να ψάξω να βρω ποιό μοντέλο είναι και άμα ακόμη το θες,να στείλεις courrier.

Το παράτησα γιατί ...χάλασε,απλά.Μετά το κανιβάλισα,έβγαλα ό,τι γινόταν να βγει,τα υπόλοιπα τα σκόρπισα σε διάφορα φιλαράκια που καταγίνονται με επισκευές και μούμεινε (όπως λέω) το κουφάρι.

Δηλαδή πλαστικά,ίσως μπαταρία (ψόφια),η (χαλασμένη) μητρική και τίποτε άλλο.Ούτε οθόνη,ούτε δίσκος,ούτε wireless,ούτε modem,όλα όσα έβγαιναν,βγήκαν....

Θα σου πω το βραδάκι.

Link to comment
Share on other sites

M67SRU,αυτό είναι!

Όπως τα έλεγα,ούτε καλώδια,ούτε μητρική,ούτε καν καπάκια.Μόνο το πάνω και το κάτω μέρος του κυρίως σώματος και το κάλυμα της οθόνης(πλάτη+πλαϊνά φιλέτα συμπεριλαμβάνονται).

Νομίζω έχει πάνω τα ηχεία.

Ρώτα τη Γενική,νομίζω ότι αυτή την εποχή έχει στους "μετρητοίς" τα μισά λεφτά...

Στη διάθεσή σου.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να ανεβασεις, αν δεν σου ειναι κοπος,φωτογραφιες για να δω αν ταιριαζει;

Εγω τα ανταλλακτικα που χρειαζομαι ειναι το πανω και το κατω μερος τα οποια εχεις εσυ,δισκο και πληκτρολογιο.

Αλλιως αν μπορεις αφιερωσε λιγο χρονο να δεις εαν ταιριαζει ο δικος μου.(TURBO X M57RU)

Link to comment
Share on other sites

:magic:Όπως διαπιστώνεις,μόνο κουφάρι.

Σου είπα,ό,τι έβγαινε βγήκε.

Μείνανε οι καλωδιοταινίες,τα ηχεία,το mouse pad,οι διακόπτες,τα βύσματα του ήχου και το σκατούλι που δίνει υψηλή τάση για να δονηθεί ο φθορισμός.

picture19ym.jpgpicture20d.jpgpicture21y.jpgpicture22y.jpgpicture23c.jpgpicture24me.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γα**το δεν ταιριαζουν.

Ψαχνω απεγνωσμενα σωμα για το δικο μου λαπτοπ διοτι εχει ραγισει απο την μια μερια και δεν ανοιγει καλα η οθονη.

Ευχαριστω παντως,και συγγνωμη για την ταλαιπωρια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.