Jump to content



Homemade mousepad..........with Tefal!!!!


unstoppable

Recommended Posts

Κρίμα το τηγάνι ! Είναι τεφάλ με θερμοσπότ !!! Εγώ δεν έχω τέτοιο για να τηγανίζω θα το κάνω mouse pad ! Αλλά τώρα μου ήρθε μία καταπληκτική ιδέα :nuke: που μάλλον θα την κάνω !

Πάντα ήθελα ένα τηγάνι τεφάλ ! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [Σήμερα, στις και 13:19]

Ναι αλλά είναι ακριβά τα αντικολλητικά :laughing:

Βρισκεις αντικολλητικο με <10 αλλα δεν ειναι Tefal,προσωπικα μ΄αρεσει σαν ιδεα (αλλα πρεπει να βρω χρόνο να παω στο πρακτικερ να παρω ενα τηγανι:D)

Και αν σκεφτεις οτι ενα απλο Mousepad εχει 1-2 και χαλαει αμεσως αυτο ειναι μακροπροθεσμα πιο οικονομικο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Βρισκεις αντικολλητικο με <10 αλλα δεν ειναι Tefal,προσωπικα μ΄αρεσει σαν ιδεα (αλλα πρεπει να βρω χρόνο να παω στο πρακτικερ να παρω ενα τηγανι:D)

Και αν σκεφτεις οτι ενα απλο Mousepad εχει 1-2 και χαλαει αμεσως αυτο ειναι μακροπροθεσμα πιο οικονομικο.

Βασικά υπάρχει και πιο οικονομική λύση....

δεν χρησιμοποιείς καθόλου mousepad................................................ :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.