Jump to content



πρόγραμμα για την ανάκτηση των διεγραμμένων μηνυμάτων στο facebook!!!


Recommended Posts

είχε στοιχεία ρε παιδιά...πράγματα που ακόμα κι εγώ είχα ξεχάσει...υπάρχει τέτοια περίπτωση? ή κάποιος καλοθελητής του άνοιξε τα μάτια?είμαι η γκόμενα που μάλλον την έπαθε...

Έγινε επεξεργασία από ΝΙΚΟ
Link to comment
Share on other sites

Κακός δεν είσα, ρεαλιστής το λέω εγώ ;)

Τώρα για το θέμα, δεν παίζει απο όσο ξέρω πρόγραμμα, απλά email στο fb, και δήλωσε πως είσαι γκόμενα μπας και γίνει κάτι... δεν μπορώ να φανταστώ αλλιώς τι και πως.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει προσβαση στο email σου ( αυτο που ειχες αντιστοιχισει στο fb ) μπορει να δει τα παντα καθως οι ειδοποιησεις ( ο ταδε σου εκανε κομμεντ , ο ταδε σε εκανε φιλο , ο ταδε σου εστειλε , μυνημα και τα λοιπα ) περιεχουν και το κυριως σωμα του μηνυματος .

Έγινε επεξεργασία από Athens2004
Link to comment
Share on other sites

Κάνε αυτό που σου είπα, στείλε Mail στο fb να δεις αν μπορούν να σου κάνουν ανάκτηση.

Οι χρήστες δεν έχουν πρόσβαση στις βάσεις δεδομένων του fb έτσι και αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θες να πεις ότι ενώ είχες σβήσει τα μηνύματα από το facebook, κάποιος μπήκε στο email σου (προφανώς έχεις τον ίδιο κωδικό και στα 2) και διάβασε τις ειδοποιήσεις του facebook για τα παλιά μηνύματα. Προφανώς αυτές περιείχαν και τον κορμό του μηνύματος.

Link to comment
Share on other sites

θέλω να πω ότι ένα άτομο μπήκε στο face έχοντας τον κωδικό μου(ούτε και αυτόν ξέρω πως τον πήρε),και είδε μηνύματα διεγραμμένα με κάποιο τρόπο,με κάποιο πρόγραμμα,δεν ξέρω,αυτό ρωταω..το σημαντικό είναι ότι ουτε στο mail μου είχα μηνύματα του face,ειχα κάνει ρύθμιση και δεν μου ερχόντουσαν τα του face....υπάρχει εξήγηση για αυτό?

Έγινε επεξεργασία από ΝΙΚΟ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θέλω να πω ότι ένα άτομο μπήκε στο face έχοντας τον κωδικό μου(ούτε και αυτόν ξέρω πως τον πήρε),και είδε μηνύματα διεγραμμένα με κάποιο τρόπο,με κάποιο πρόγραμμα,δεν ξέρω,αυτό ρωταω..το σημαντικό είναι ότι ουτε στο mail μου είχα μηνύματα του face,ειχα κάνει ρύθμιση και δεν μου ερχόντουσαν τα του face....υπάρχει εξήγηση για αυτό?

Να δει διεγραμμένα μηνύματά σου άλλος αποκλείεται, εφόσον είχες κάνει και την ανάλογη ρύθμιση να μην σε ειδοποιούν στο mail σου. :) Δεν υπάρχει τρόπος, το fb δεν είναι συσκευή, είναι μια τεράστια βάση δεδομένων που περιέχει πληροφορίες σε διάφορα συστήματα servers, κι όχι στον υπολογιστή του καθενός, ώστε να μπορείς να κάνεις ανάκτηση. :)

Link to comment
Share on other sites

τα είπε όλα ο τίτλος πιστέυω!!υπάρχει πρόγραμμα, που κάποιος ενώ ήδη γνωρίζει τον κωδικό σου, να καταφέρει να δεί και τα διεγραμμένα σου μηνύματα? :secret:

οχι αλλα υπαρχει προγραμμα που δειχνει αν σε απαταει ο συντροφος σου.:nuke:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
οχι αλλα υπαρχει προγραμμα που δειχνει αν σε απαταει ο συντροφος σου.:nuke:
a κaλα ενω δε μπορει να σε απατησει με αλλο τροπο οπως να σου πει παω σε ενα θειο κανεις δε μπορει να ξερει
Link to comment
Share on other sites

Την περίπτωση του keylogger την αποκλείουμε; Δηλαδή η κοπέλα σου ή κάποιος γνωστός της να σου έβαλαν το πρόγραμμα και να έβλεπαν τι έγραφες; Ή ακόμα και να ήταν ταυτόχρονα συνδεδεμένη με σένα και να τα έβλεπε όλα live;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.