Jump to content



Προβλημα με μπαταρια σε windows 7


Monarch

Recommended Posts

εχω το Αcer Aspire 5738G το οποιο το πηρα απο τα χριστουγεννα!!τωρα με τα 7 ξερω οτι η μπαταρια εξαντλειται!!αλλα μου ζητα την αντικατεστηση της,γιατι??πρεπει να την αντικαταστησω η να περιμενω το SP1?

καθε βοηθεια ειναι ευπροσδεκτη!

Link to comment
Share on other sites

η σωστή λειτουργία της μπαταρίας δεν έχει να κάνει με τα windows.

αν η μπαταρία δε φορτίζει σωστά ή εξαντλείται απότομα τότε επικοινωνείς με την Alman Hellas και ζητάς αντικατάσταση μπαταρίας.

Να υποθέσω οτι έκανες σωστή χρήση της μπαταρίας από τα Χριστούγεννα?

Link to comment
Share on other sites

η σωστή λειτουργία της μπαταρίας δεν έχει να κάνει με τα windows.

αν η μπαταρία δε φορτίζει σωστά ή εξαντλείται απότομα τότε επικοινωνείς με την Alman Hellas και ζητάς αντικατάσταση μπαταρίας.

Να υποθέσω οτι έκανες σωστή χρήση της μπαταρίας από τα Χριστούγεννα?

το εχω δει και εγω αυτο που λεει το παιδι σε αλλο laptop.εκει περα που λενε τα windows ποσα τις εκατο εχει ακομα,λέει με θαυμαστικο να γινει αλλαγη της μπαταριας γιατι δεν λειτουργει σωστα.Σε εκεινο το laptop βαλαμε αλλη μπαταρια και ολα οκ.

Link to comment
Share on other sites

προβλημα των windows 7 ειναι χωρις προφανη λυση.

σε καποιους διορθωθηκε με επανεγκατασταση λειτουργικου, αλλα στους περισσοτερους το προβλημα παραμενει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.