Jump to content



50απαντησεις=Βαζω Avatar


greekfragma

Recommended Posts

ευχαριστω φιλε μου.εβαλα σαν υπογραφη αυτο που με αντιπροσωπευει πληρως σε οτι και αν κανω στη ζωη μου.

εχω προβλημα με το παλιοAvatar!!!!

δεν δεχεται καμια εικονα που βαζω και ας ειναι 16kb σε μεγεθος.μπουχουυυυ

δεν εχω μεσα στον υπολογιστη μου κατι μικροτερο σε μεγεθος αν και κανονικα λεει οτι δεχεται μεχρι 20000bytes.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρουλαααααααα!!!!!!!!

μακαρι να μπορουσα να σου στειλω και κανα 2 ακομα μηπως εκανες και με αυτες τιποτα......αλλα παλι τετοια ωρα που ειναι και εγω σε πρηζω με την ασχετοσυνη μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από krisiun82 [Σήμερα, στις 05:05]

Ωραιο "οπλο" η trinity.....:inlove:

Το καλυτερο..................:inlove:

Αραγε γιατι δινουν γυναικεια ονοματα στα οπλα.............

Η απαντηση ειναι μαλλον απλη.

Γιατι ενας ανδρας που εχει ενα απο τα 2(μιλωντας για κορυφαια κομματια......π.χ.Magnum-Hale Berry) παντα νιωθει ισχυρος.

Φιλε Δημητρη τωρα που εβαλα τη συγκεκριμενη φωτογραφια ως Avatar δεν προκειται να σου λειψει η ''φονικη'' Trinity:p :p :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

λοιπόν προσπαθώ να βάλω μία εικονίτσα που έχω αποθηκεύσει στο αρχείο μου για αβαταρ και μου λέει ότι είναι πολύ μεγάλη..την πάω λοιπόν στη ζωγραφική και πατάω εικόνα κόψιμο..κοινώς την έχω κάνει την εικονίτσα εντελώς μικρή κούτσι θα έλεγα..αλλά μου λέει όταν την βάζω ότι είναι πολύ μεγάλη....προφανώς κάτι κάνω λάθος αλλά τι??

Link to comment
Share on other sites

thanks chromium :)

το πέτυχα (ναι ναι ήταν κατόρθωμα :o )

αυτά τα δύο πίξελ δηλαδή έκαναν τη βρωμοδουλειά..και γω το πήρα χονδρικά..είπα έχει περίπου το ίδιο μέγεθος..αλλά την πάτησα

και με έπιξελ αλλά τελικά ξέπιξελ!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.