Jump to content



Colin McRae Rally 04 Demo!!!!


aristos87

Recommended Posts

Βγήκε χθές το demo στο σιτε τις codemasters και ειναι 152mb! Το κατέβασα χθές (ολη νύχτα download) και ένθουσιάστηκα με τα γραφικά και το χειρισμό του!! Ειναι ένα τελειο CMR 3 σε γραφικά και ενα CMR2 απο θέμα χειρισμού!!!! :D :D

http://stream.codemasters.com/downloads/demo/cmr04_pc_single_player_demo.zip

post-122-1416070782,2394_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:D Λογο του οτι ο Colin αποχώρησε απο την ford πέρσι και πήγε στην citroen το ντέμο εχει το citroen μονο για δοκιμή... Κατα τα άλλα εχει αρκετά ωραια αυτοκίνητα και το peugeot 206!!! που δεν είχε το 03... Αντε να βγεί και το full... Ασε που περιμένουμε και το TOCA race driver 2 εκει έχει να γίνει χαμός!!!! Η καλύτερη damage engine σε παιχνίδι λενε!! Αντε να δούμε....

Rallakia rulzzzzzz:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από overclocked

φυσικα και δεν οδηγας μονο το ford

φυσικα εχει και network

:D

kai polla allaaaaaaa

Όλα αυτά θα τα έχει το κανονικό παιχνίδι. Στο demo έχει μόνο το Citroen Xara, σε single player και 3 stages: usa, Ιαπωνία & Φινλανδία (απλώς, διευκρινίζω για να μην κατεβάζετε το demo με λάθος προσδοκίες) ;)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ο τρόπος χειρισμού έχει βελτιωθεί θεαματικά!!! Καμία σχέση με το 3 που ειδικά στην άσφαλτο έμοιαζε σαν να ήταν κολλημένο στην άσφαλτο το αυτοκίνητο

Λατρεύω την τριβή ολίσθησης!!! Και το CMR 04 σου δίνει αυτή την αίσθηση ότι το αυτοκίνητο είναι μονίμως ξεκολλημένο από το δρόμο κάνοντας ένα διαρκές πατινάρισμα!!!

Αυτή είναι η μαγεία των Rally!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από antonisk7

Oι ήχοι ειναι χάλια (σαν παπακι κανει η xsara ) και οι πίστες αδιάφορες...

Ti περιμενεις απο την Xsara(γαλλικο αυτοκινητο :p) ετσι κανει και στην πραγματικοτητα.Παντως όλως τυχαιως η ποιοτητα του ήχου μου φανηκε καλυτερη με το 5.1 realtek παρα με την Audigy που ειμαι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω προβλημα με τον ηχο!!εχω audigy2 kai οταν βλεπω απο εξω το αυτοκινητο ακουω μονο τον αερα και τον συνοδηγο!!!οχι την μηχανη!!οταν μπενω μεσα ακουω την μηχανη κανονικα!!!τι φτεει???τι ρυθμισεις κανατε??εχω 2 ηχεια στο φροντ και 2 ακουστικα στο ρεαρ λολ γι αβραδυ.....εβαλα και eax4 αλλα παλι το ιδιο......help me.....

Link to comment
Share on other sites

Στο παιχνίδι έχει δοθεί βάση στην ρεαλιστικότητα και όχι στον εντυπωσιασμό

Ναι ίσως θα έπρεπε να έχουν βάλει λίγο ποιο μπάσο ήχο

Αλλά από την άλλη Γενικά ταWRC αυτοκίνητα δεν έχουν και τόσο μπάσο ήχο όταν στροφάρουν στις υψηλές στροφές ακούγονται σαν τσαντισμένη σφίγγα

Το μη ρεαλιστικό είναι ότι όλος ο αγώνας γίνεται με το αυτοκίνητο να τρελαίνεται στις 7000-9000στροφές.

Στην πραγματικότητα οι οδηγοί δεν πιέζουν τα αυτοκίνητα τόσο ψηλά αφου η μέγιστη ίπποδύναμη σε αυτούς τους κινητήρες δίνεται κάπου στις 5500pm

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από overclocked

παιδια εχω προβλημα με τον ηχο!!εχω audigy2 kai οταν βλεπω απο εξω το αυτοκινητο ακουω μονο τον αερα και τον συνοδηγο!!!οχι την μηχανη!!οταν μπενω μεσα ακουω την μηχανη κανονικα!!!τι φτεει???τι ρυθμισεις κανατε??εχω 2 ηχεια στο φροντ και 2 ακουστικα στο ρεαρ λολ γι αβραδυ.....εβαλα και eax4 αλλα παλι το ιδιο......help me.....

Για ρίξε μία ματιά στις ρυθμίσεις του driver της κάρτας ήχου σου Αν είναι ενεργοποιημένη κάποια πολύ σοφιστικέ ρύθμιση τύπου Dolby surround ή κάτι τέτοιο απενεργοποίησε την ή το αντίθετο

Τι ηχεία έχεις ???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.