Jump to content



Dagalidis Was here...... GoodNight


Dagalidis

Recommended Posts

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω το νόημα για όλα αυτά. Το είχα πεί και παλιότερα θα το ξαναπώ και τώρα. ¨Οποιος νομίζει οτι το Forum δεν τον καλύπτει η οτιδήποτε αλλο απλά αποχωρεί χωρίς βαρύγδουπες δηλώσεις.Τώρα το οτι έχουμε κάποιες προτημήσεις προς την μια η την αλλη εταιρεία είναι φυσικό χωρίς αυτό βέβαια να αποτελεί πεδίο αντιπαράθεσης και ανταλαγής κακοπροαίρετων απαντήσεων. Εξ' αλλου αρκετές φορές όταν ο dag ρώτησε την αποψή μας για κάτι νομίζω ότι βοηθήσαμε, ο κάθε ένας απο μάς και ανλαλογα με τις εμπειρίες που έχει χωρίς απολύτως καμία προκατάληψη η εμπάθεια...Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από hipro5

Εγώ έχω να πώ ότι σε ένα φόρουμ όλοι μας λίγο πολύ κάτι υποστηρίζουμε....Μπορεί και να είμαστε και παθιασμένοι με αυτό.....

Δαγγαλίδη εκτός από βαρύγδουπες δηλώσεις και μερικά benchies , εγώ προσωπικά ΔΕΝ έχω δεί ΤΙ προσφέρεις σε αυτό Ή και σε άλλο φόρουμ???...ΠΟΥ βοήθησες έστω και ένα άτομο και σε ΤΙ χωρίς να του πείς "πάρε ΑMD να σωθείς"...??? π.χ. .....

Κι εγώ είμαι πορωμένος με την INTEL αλλά ΔΕΝ κάνω κι έτσι.......και προσπαθώ να βοηθήσω όσο μπορώ και όσο μου επιτρέπει ο χρόνος μου ΚΑΙ τους "AMDήδες" "μοντάρωντάς" και τις μητρικές τους και τις μνήμες τους κ.αλ......

Το πολύ πολύ να μας λείψει από εσένα το χαμόγελο στα χείλη μας από την συμπεριφορά σου, στην αρχή της κάθε σου πρότασης και η αγανάκτηση γιά τις @@ριές πού γράφεις μετά και το "σκοτώνεις" το θέμα....

Με συγχωρείς αλλά έτσι με έχεις κάνει και αισθάνομαι γιά 'σένα :unsure:

Οπα Πρωτη φορα ακουω αναφορα του Γιωργου σε AMD μητρικες.Για να ελαφρυνουμε και λιγο το κλιμα Hipro σκεφτεσαι για κανενα αλματακι στην αντιπερα όχθη? :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Helly [Σήμερα, στις 14:52]

Οπα Πρωτη φορα ακουω αναφορα του Γιωργου σε AMD μητρικες.

Μπααα... ο Γιώργος "ασχολείται" και με amd αρκετό καιρό.

"ΌΛΑ τα σφάζει, ΟΛΑ τα μαχαιρώνει" !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.