Jump to content



Κάηκε το DVD/CD RW του λαπτοπ μου, πως θα βρω ποιο ταιριάζει?


hot_sauce

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά....

έχω ένα Fujitsu-Siemens Lifebook E Series και όπως διαβάσατε στον τίτλο χάλασε το DVD/CD RW.....

δεν διαβάζει, δεν γράφει, γενικώς δεν κινείται....

αν και δε νομίζω πως υπάρχουν και πολλά που μπορώ να κάνω για να το φτιάξω....ξέρετε καμία λύση?

αν όχι...πως θα βρω ποιο ταιριάζει για να αγοράσω ένα συμβατό?

το site της εταιρείας είναι ολίγον τι λαβύρινθος....

Link to comment
Share on other sites

καταρχας ανοιγεις το λαπτοπακι και αφαιρεις το dvd! μας λες κι εμας ακριβως ποιο μοντελο ειναι για να σε βοηθησουμε παραπανω! λογικα απο e-bay θα βρεις!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή να μην το ψάξω καθόλου για Ελλάδα ε?

ή για κάποιο συμβατό dvd?

πιστευω πιο φθηνα θα σου κοστησει απο e-bay και θα παρεις ακριβως το ιδιο μοντελο! που σημαινει πληρη συμβατοτητα και με το λαπτοπακι αλλα και με το σασι του!

Link to comment
Share on other sites

σωστός...

απλά δεν έχω λογαριασμό στο ebay....

καμία εξοικείωση και το ψιλοφοβάμαι να σας πω την αλήθεια....

αλλά θα το σκεφτώ...ίσως βγάλω καμιά προπληρωμένη κάρτα που τις θεωρώ λιγότερο επικίνδυνες....

να στε καλά παιδιά! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

σωστός...

απλά δεν έχω λογαριασμό στο ebay....

καμία εξοικείωση και το ψιλοφοβάμαι να σας πω την αλήθεια....

αλλά θα το σκεφτώ...ίσως βγάλω καμιά προπληρωμένη κάρτα που τις θεωρώ λιγότερο επικίνδυνες....

να στε καλά παιδιά! :laughing:

καπου εδω μεσα ειχε ενα θεματακι για το πως να κανουμε αγορες απο e-bay σωστα και με ασφαλεια!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.