Jump to content



Μερικα πραγματα σου σημαδευουν την υπολοιπη ζωη σου....


Vagouridis

Recommended Posts

Τις τελευταιες ωρες γινανε πραγματα το οποια στιγματησαν το υπολοιπο της ζωης μου....Τα παραθετω με σειρα προτεραιοτητας

1)Γνωρισα 2 πρασινα ματακια τα οποια ειναι ικανα να με κανουν να σταματησω την ενασχοληση μου με υπολογιστες.

2)Ενα συμβαν που ελαβε μερος σημερα το πρωι με εκανε να νοιωσω πιο δυαντος απο ποτε με εκανε να καταλαβω τι σημαινει super Idol αλλα πολυ απλα οπως ολα τα καλα κρατησε λιγο ....στα παιδια στο ΜΣΝ : το καλυτερο γελιο των τελευταιων 2 χρονων...

3)Η πιο γλυκια γειτονισσα του κοσμου μου εφερε σημερα ενα δωρο , 2 απιστευτες παντοφλες τις οποιες και εψαχνα χρονια , δεν μενει παρα να την ευχαριστησω και επιτελους να χαρω τον κρυφο μου αυτον ποθο....

Εαν παιδια ξαφνικα αλλαξω χαρακτηρα και γινω κατι πιο πολυ σε παιδι και αρχιζω και χοροπηδω πανω κατω οι παντοφλες φταινε....

Δεν ειναι υπεροχες.....καθε o/cer που σεβεται τον εαυτο του πρεπει να παρει ...... :) :) :) :) :) :) :)

Ισα που με τετοιες παντοφλες τρωω και τον Σιντο στο 3δαμρκ στο απαλο....

post-32-1416070791,1983_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη στο γοριλααααααααααααααα....που λενε και οι συνηθεις υποπτοι.χαχαχαχα

Πρασινα ματια εσυ,μαυρα εγω!

Αχ αυτες οι γυναικες.............:inlove:

:p ελπιζω να μην λες αληθεια οτι θα σε χασουμε απο δω μεσα..........

αμα λες αληθεια να μου δωσοεις το χρισμα πριν φυγεις να κανω τις βρωμοδουλεις.ειμαι βλεπεις και γω φανατιλα Ηitman κλπ κλπ.......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

:p ελπιζω να μην λες αληθεια οτι θα σε χασουμε απο δω μεσα..........

αμα λες αληθεια να μου δωσοεις το χρισμα πριν φυγεις να κανω τις βρωμοδουλεις.ειμαι βλεπεις και γω φανατιλα Ηitman κλπ κλπ.......

Real power can't be given it must be taken......

Οποτε μια ειναι η λυση για να γινεις ενας σωστος και σοβαρος Νονος ..παρε και εσυ τετοιες παντοφλες.....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [Σήμερα, στις 00:43]

Real power can't be given it must be taken......

Πραγματι αλλα να το παραφρασω καπως αν μου επιτρεπεις........

Real power can't be given it must be taken......it can also be stolen..............:devil:

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman

Χρίζομαι; Ε; Ε; :o

Xαλαραααααααααα ΛΟΛ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Αρχική απάντηση από greekfragma

αληθεια...............Τι νουμερο ειναι οι παντοφλιτσες σου?:innocent: :whistling

48,5

Αρχική απάντηση από greekfragma

μην βαζεις ασχημα πραγματα στο μυαλο σου!!!!!!!!!!!!!!!

απλα να φυλας καλα τις παντοφλες σου........χιχιχιχιιχιχιιιιιι:devil: :devil: :devil:

Σαν τα ματια μου....:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

QUOTE]Αρχική απάντηση από johns

Τι εγινε Vagoyridi σε χτυπησε ο ερωτας κατακεφαλα.Μην τους ακους φευγα απο το foroum αν αξιζει.

Καλα να περνας!!!:inlove::jump: :jump: :jump:

Oχι η παντοφλα με χτπησε στο δοξα πατρι...:tomato: :tomato:

Α και σιντο παρε και ενα καλο 3δμαρκ αφιερωμενο απο τον παντοφλιτσα , για να μην κουνιεσαι ....:inlove: :inlove:

post-32-1416070791,2535_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχω να θυξω τα εξης:

1.Εγω μενω σοβαρος καθως ειμαι τυπος της σαγιοναρας!!!

2.Καλα φαντασου να γινει και εκεινο το αγαλμα που λεγαμε ρε βαγκ! Θα ξεφυγεις τελειως!!!:p

3.Ο ερωτας παντως ειναι το φορτε των ocers καθως ειναι η μοναδικη εμπειρια στην οποια κανουμε oc στους ιδιους μας τους εαυτους!!!:inlove:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ESTRANGED

εγω δεν πιστευω οτι κανενας σας απο εδω μεσα 8α σταματουσε να ασχολειται με τα πισι τοσο πολυ αν εβρισκε κοπελα ή τες πα οπως θελετε πειτε το ....

παρε και το δικο μου αρκουδακι και ετσι ............

kalinixta002%2Egif

Δεν ηθελα στελλα να μιλησω ετσι αλλα με αυτην την εικονα με εφερες στα ορια.Το τι πιστευεις για τον καθενα μας το δεχομαι .Αλλα σε κοπελα που φορα αυτο το πραγμα στα ποδια της σαφως και δεν θα εκανα τετοια θυσια...Πανε μια βολτα απο το www.fokas.gr/gynekia papapoytsia kai oxi stratiwtika /kai safws oxi nazistika /to pame mono gynaikeia .gr και μετα βλεπουμε...........

Θα θελα να ξερα τι σκατα ομοιοτητα εχουν τα αρβυλα σου που ουτε καν εγω ο ιδιος δεν φορεσα με τις γλυκουλες παντοφλιτσες μου.......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 01:41]

Ωχ! μυριζομαι ξυλο..........:wassat: :unsure::getlost:

παω να φωναξω το Vag και επιστρεφω......χοχοχοχοχοοοοο

παει...........απο τη νυστα ξεχασα οτι το θρεντ ειναι του Vag:zzz: :zzz: :zzz:

sorry Vag.......αφηρημαδα μου:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Θα θελα να ξερα τι σκατα ομοιοτητα εχουν τα αρβυλα σου που ουτε καν εγω ο ιδιος δεν φορεσα με τις γλυκουλες παντοφλιτσες μου.......

Παρά το τακούνι είναι λίγο πιο αντρίκια ρούλη. Επόμενη απορία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.