Jump to content



Η κάρτα μυστήριο...


RootX

Recommended Posts

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

..................................χμμμμμ......σαν πολυ δυσκολο μου φαινεται......

αληθεια,εμενα η ραντεον μου πως και δεν εχει επιλογη overdrive μετα απο αυτην της Vpu recover?

εμενα το παραθυρο της ΑΤΙ στην συγκεκριμενη μπαρα εχει SMARTGART-3D-VPU RECOVER

αυτο πρωτη φορα το βλεπω.........

να πω στην τυχη με βαση τα Mhz...........9500?

Link to comment
Share on other sites

Φημες θελουν να ειναι GB 9800 pro με 256 Μβ μνημες σε διαταξη 8*32μβ ....οπερ σημαινει οτι εχει πυρηνα 9800ΧΤ πολυ απλα....

Αλλα ολα αυτα ειναι φημες....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ αμα θελετε ξερω και φημες για το ποσα ns μνημες φοραει , ποσο εχει βγαλει 3δαμρκ , απο και ποσο αγοραστηκε , ποσες στροφες κανει ο ανεμιστηρας της και τετοια .....:nuke: :nuke: :nuke: :nuke:

Λετε να ειμαι ο Τζιμακος ρεβ 2?????

Link to comment
Share on other sites

Χεχε, μιας και ο informer τα ξέρασε, ας σας πω το στόρυ.

Gigabyte 9800pro 256MB ddr2....

Πίστευα ότι θα ήταν η κλασσική 9800pro 256, με r350 πυρήνα, κλασσικό cooler και 16χ16 μνήμες.

Ανοίγoντας το κουτί, παρατήρησα νέο cooler, και 8x32 μνήμες... θυμήθηκα ένα link στο xtreme και είδα ότι η καρτούλα έμοιαζε υπερβολικά με αυτήν στις φώτος.

Βγάζοντας το cooler, με χαρά είδα R360 . :D

Flash σε bios 9800ΧΤ, και να το overdrive....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.