Jump to content



Τηλεόραση sony 32” crt (Χαρίζεται)


xdarksun

Recommended Posts

Χαρίζεται τηλεόραση sony 32” crt , η τηλεόραση είναι μια χαρά λειτουργική κ καλό θα ήταν να την πάρει κάποιος που δεν έχει (τουλάχιστον πάνω από μια :hehe:)

Mόνο από Αθήνα κ παραλαβή από το χώρο μου

Ps. Αν έχετε καμία Ψύκτρα για 775 θα το εκτιμούσα , αν όχι np :flower:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μηπως 100hz? Την θελω για παλιες videogame κονσολες. Ψυχτρα πρεπει να εχω μια της Intel για Q6600 αν δεν κανω λαθος.

Απλα τωρα δεν ειμαι Αθηνα. Σε καμια βδομαδα οταν γυρισω εαν ειναι ακομα διαθεσιμη το συζηταμε:T:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μηπως 100hz? Την θελω για παλιες videogame κονσολες. Ψυχτρα πρεπει να εχω μια της Intel για Q6600 αν δεν κανω λαθος.

Απλα τωρα δεν ειμαι Αθηνα. Σε καμια βδομαδα οταν γυρισω εαν ειναι ακομα διαθεσιμη το συζηταμε:T:

Δεν ξέρω αν είναι 100hz γιατί δεν είναι δική μου , οι παλιές κονσόλες max να έπιαναν τα 50-60 , αν δεν την πάρουν τα παιδιά που προηγούνται θα σου στείλω πμ

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν την παρει κανεις με ενδιαφερει και μενα. Την παιρνω Κυριακη απογευμα μολις γυρισω Αθηνα. Για ψυχτρα πρεπει να εχω μια στοκ νομιζω, αλλα οχι σιγουρα....θα κοιταξω την Κυριακη και γι αυτην.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.