Jump to content


Lamptron FC-5 V2


kezm

Recommended Posts

Εδώ και ένα μήνα ψάχνω για τον συγκεκριμένο controller και δεν μπορώ να τον βρω πουθενά στην Ευρώπη.

Για την ακρίβεια ψάχνω την έκδοση V2, μιας και η V1 είχε κάτι θεματάκια. :laughing:

Για καλή μου τύχη πριν 5 μέρες τον εντόπισα σε δυο site, αλλά σε κανένα από τα δύο δεν αναφέρει αν στέλνει Ελλάδα. Τους έστειλα με την μία email, αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση ακόμα.

Το 1ο μαγαζί είναι το γαλλικό docmicro το οποίο απ' ότι βλέπω λέει ότι στέλνει και σε χώρες εκτός Γαλλίας, χωρίς να συμπεριλαμβάνει την Ελλάδα.

Και το 2ο είναι το Ιταλικό ybris-cooling το οποίο υποψιάζομαι ότι στέλνει Ελλάδα, όμως στην φόρμα εγγραφής ζητά να συμπληρώσω και το ΑΦΜ μου, πράγμα που δεν είμαι διατεθειμένος να το κάνω ακόμα κι αν είναι 100% safe.

Αν κάποιος συναλαμπίτης έχει παραγγείλει στο παρελθόν από τα εν λόγω καταστήματα, ας μας πει αν στέλνουν Ελλάδα ή να μου προτείνει κάποιο άλλο Ευρωπαϊκό κατάστημα με το συγκεκριμένο προϊόν.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :D

Link to comment
Share on other sites

Δες και εδώ αν και δεν αναφέρει αν είναι η V1 ή η V2.

daospi ευχαριστώ για την απάντησή σου.

Για να μην το αναφέρει μάλλον είναι V1.

Βέβαια από την άλλη η τιμή του παραπέμπει σε V2. Μόλις τους έστειλα email και αναμένω για περαιτέρω πληροφόρηση. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο kustompcs.co.uk!!! Δεν πρόλαβε να περάσει καλά καλά 1 ώρα και οι άνθρωποι απάντησαν στο mail. :victory:

Hi Xristos

Current stock are v1, the v2 models will be arriving mid to late September.

Graeme

Δυστυχώς πρέπει να περιμένω μέχρι και τον Σεπτέμβρη. :(
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.