Jump to content



Το ADSL θέλει τον Καφετζόπουλό του.....


dfragos

Recommended Posts

Σε τόσες πολιτικές συζητήσεις έγινε και μια φορά αναφορά για το ADSL. Στο MEGA λοιπόν με καλεσμένους μεταξύ άλλων τον Πάγκαλο, τον Λιάπη και τον Καφετζόπουλο εκεί που πήγε η κουβέντα στα πράσα και την τιμή τους, πέταξε ο Καφετζόπουλος την ερώτηση για το αγαπητό μας DSL προς τους εκπροσώπους των κομμάτων. Έπεσε μια κουβέντα ότι πιο σημαντικά είναι τα πράσα και η τιμή τους και τελικά ήρθε η σειρά του Λιάπη και του Πάγκαλου.

Μην τρελαίνεστε.....

Καμία απάντηση.

Αμφιβάλω αν ξέρουν τι είναι.....

Link to comment
Share on other sites

Να μην εκφραστω για τους 2 κυριους γιατι εχω και νευρα σημερα.

Καραγκιοζηδες.... Αν δεν σταματησει ο ΟΤΕ να ειναι το μαμημενο μονοπωλιο σε αυτη την χωρα δεν προκειται να γινει τιποτα......

ΓΚΡΡΡΡΡ τα νευρα μου παλι........ΚΑΘΙΚΙΑ......

Και σαν να μην εφταναν ολα αυτα........ακομα και να εχεις τα λεφτα για το ADSL πρεπει να περιμενεις και κανα 2μηνο να σου το φερουν......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

ακομα και να εχεις τα λεφτα για το ADSL πρεπει να περιμενεις και κανα 2μηνο να σου το φερουν......

ναι οι αληταράδες.. αλλά εγώ κάθε μέρα πέρνω τηλέφωνο να τους ζαλίζω τα νευράκια αν έβαλαν πόρτες στο dslam της περιοχής μου.. :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

ναι οι αληταράδες.. αλλά εγώ κάθε μέρα πέρνω τηλέφωνο να τους ζαλίζω τα νευράκια αν έβαλαν πόρτες στο dslam της περιοχής μου.. :mad: :mad: :mad:

Μόνο έτσι καταλαβαίνουν..... :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 09:24]

ακομα και να εχεις τα λεφτα για το ADSL πρεπει να περιμενεις και κανα 2μηνο να σου το φερουν......

γκουχου γκουχου...

βηχει αυτος που ηταν ετοιμη η γραμμη του μια ημερα μετα την αιτηση, και επειδη ενιωσε πολυ τυχερος, τον μουτζωσαν οι ανα την ελλαδα εισαγωγεις router.

φτηνο, για τα ευρωπαικα δεδομενα δεν ειναι, αλλα μου ερχεται σιγουρα φτηνοτερα απο τις απειρες ωρες που δουλευε το μοντεμακι στο pstn, και ειναι always-on.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

γκουχου γκουχου...

βηχει αυτος που ηταν ετοιμη η γραμμη του μια ημερα μετα την αιτηση, και επειδη ενιωσε πολυ τυχερος, τον μουτζωσαν οι ανα την ελλαδα εισαγωγεις router.

φτηνο, για τα ευρωπαικα δεδομενα δεν ειναι, αλλα μου ερχεται σιγουρα φτηνοτερα απο τις απειρες ωρες που δουλευε το μοντεμακι στο pstn, και ειναι always-on.

Έχεις δίκιο... αλλά πολύ εκμετάλευση ρε γαμώτο......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.