Jump to content



ΑΓΟΡΑ DVD-ROM ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΡΤΑΚΙ....................ΠΟΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ?????


greekfragma

Recommended Posts

Χαιρετω παιδες...........

πριν λιγο καιρο χαλασε το dvd-rom toshiba(sd-m1612) που ειχα περιπου 2,5χρονια με τρελη χρηση.σκυλι μου βγηκε!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτες τις μερες ψαχνομαι να αγορασω καινουριο dvd-rom.

1ον:θελω να ειναι μαυρου χρωματος και

2ον:να μην ειναι με πορτακι αλλα με σχισμη που σπρωχνεις το cd (κατι αντιστοιχο με το Pioneer 106s)

εχετε κατι υποψιν σας?

δωστε κανα λινκ αμα γινεται..............................

ευχαριστω και παλι παιδες.............:worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο ( με slot δηλαδή ) , σε μαύρο δεν έχω ακουστά.

Δεν ξέρω ( δεν είμαι σίγουρος ) αν η Pioneer βγάζει OEM drives ( επεξ. : αν βγάζει και black versions ή έστω αν στέλνει black faceplates ).

Ένα e-mail στην Pioneer θα ήταν καλή ιδέα.

Γιατί αναζητάς slot drive?

Υ.Γ. Στην χειρότερη περίπτωση , παίρνεις το DVD-ROM της αρεσκείας σου , και το βάφεις εσύ μαύρο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dfragos [Σήμερα, στις 03:36]

Γιατί έχω την εντύπωση ότι το 120s, αν το βρεις κάπου, βγαίνει σε μαύρο;

dfrago εισαι σιγουρος γι αυτο που μου λες?για ψαχτο λιγο καλυτερα και ξαναποσταρε.τριτη θα παω κεντρο να ψαξω.αν ξερεις κανα μαγαζι κλπ κλπ πες μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings [Σήμερα, στις 05:02]

ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΠΕΣ www.mindfactory.de ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ.....

δυστυχως τα γερμανικα μου δεν ειναι και τα καλυτερα.ηλπιζα να μου βρεις ελληνικο link γιατι δεν με συμφερει αγορα απο εξωτερικο.

ευχαριστω παντως.

για ψαχτειτε λιγο καλυτερα αμα γινεται.τριτη κατεβαινω μαγαζια

]τα λεμεεεεεε:worship:

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσεις ένα Panasonic CD-ROM 24x που είχε βγει πριν από κάτι χρόνια, δεν έχω δει ποτέ κανένα άλλο Drive χωρείς πορτάκι (slot-in) εκτός από Pioneer.

Τώρα, αν βγάζει σε μαύρο χρώμα και αν τα φέρνουν στην Ελλάδα, δεν ξέρω... :(

Πάντως, αν δεν το βρεις, δεν είναι δύσκολο να βάψεις μαύρη την πρόσοψη ενός άσπρου DVD. Και έτσι που έχουν πέσει οι τιμές τους, αν πάθει κάτι μετά από καιρό δεν πειράζει που δεν θα έχει εγγύηση. Παίρνεις άλλο :)

Κι εγώ το Toshiba DVD μου το έβαψα μαύρο μόνος μου και είναι μια χαρά! Βέβαια, για το Plextor DVD±R μου (που ήταν σαφώς ακριβότερο), προτίμησα να ζητήσω από την Plextor να μου στείλουν έτοιμη μαύρη πρόσοψη (15ευρώ στοίχησε).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.