Jump to content



Το κουτάκι μου με την νέα μου μηχανή.


JiMk

Recommended Posts

Αρκετα καλο το κουτακι και ομορφο.

Μια ερωτηση μονο. Το ψυγειο οταν το πηρες ειχε αυτα τα χτυπηματα ή τα εκανες εσυ?

Εκει που ειναι βγαλμενο το χρωμα λεω και φαινεται απο κατω το χρωμα του μπρουτζου απο τα fins.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 13:21]

Αρκετα καλο το κουτακι και ομορφο.

Μια ερωτηση μονο. Το ψυγειο οταν το πηρες ειχε αυτα τα χτυπηματα ή τα εκανες εσυ?

Εκει που ειναι βγαλμενο το χρωμα λεω και φαινεται απο κατω το χρωμα του μπρουτζου απο τα fins.

εγώ τα έχω κάνει κατά το βάλε-βγάλε.:whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 14:37]

Καταρχήν μπράβο για την ωραια δουλεια, και ενα δευτερο μπραβο για την πατέντα του ψυγειου. Έξυπνη αρκετά. Σωλήνα 1/2 εχεις βάλει ;

1/2 έχω Tygon... 3603.... LL_NEO θόλωσαν:mad: Delloda... ο Γιάννης απάντησε....;)

YDInopoule... είσαι σίγουρος ότι κατάλαβες πως στιρήχτηκε το ψυγείο?:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από johns [Σήμερα, στις 19:52]

Πολυ καλη δουλεια Jimk !!!!:jump:

Με τι κοπτικο ανοιξες τις τρυπες στο κουτι,εχουμε το ιδιο και ειναι ο μονος τροπος να χωρεσει το ψυγειο.

Δραματική ιστορία... άλλος το έκοψε.:mad:

John.... δεν είναι μόνο οι τρύπες αυτό είναι το ποιο απλό.

Για να στηρίξω το ψυγείο έκανα τα εξής:

1) Αφαίρεσα το επάνω μέρος του κουτιού, και έκανα τις τρύπες για τους ανεμιστήρες.

2) Αφού γεμίζω με νερό το σύστημα και το εξαερώσω, με όλη μου τη δύναμη πιέζω τα 5.25 να ανοίξουν, σφηνώνω το ψυγείο και βάζω το επάνω καπάκι. Απλό δεν είναι? ούτε βίδες ούτε τπτ.;)

Link to comment
Share on other sites

στείλε φώτο από κανα εδαισιότικο πιπινάκι και άσε τα ψυγεία και τα φανάκια...:p:p:p:p

κατά τ'άλλα, όλο συμβουλές είσαι για τακτοποίημα καλωδίων... εσύ τι τεμπελιάζεις? δεν είναι πολλά αλλά είναι ασύμμετρα και άναρχα τοποθετημένα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.