Jump to content



Πωλειται ipad 3G 16GB


nimits1

Recommended Posts

Πωλειται το ipad ολοκαινουργιο απο το applestore uk .Δεν εχει εκφορτισει ακομα απο την πρωτη φορτιση.

Το δινω γιατι δε με βολεψε για φορητο οσο περιμενα.

Δινεται μαζι με τον ανταπτορα ρευματος και μια belkin θηκη απο σιλικονη.

Τιμη 700 ευρω

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν κοιτας κατι λαθος .Η τιμη του τωρα πηγε εκει.Εμενα μαζι με τα μεταφορικα και την θηκη μου κοστισε 750.Τωρα εεπειδη πηγε εκει η τιμη του θα ορισω νεα τιμη¨

Τα 600 ευρω μαζι με την θηκη.

Υ.Γ. : Ο τροπος που εκανες την ερωτηση σου και μαλιστα σε αγγελια, ειχε μια δοση ειρωνιας που δεν μου αρεσε και τοσο!!!

Link to comment
Share on other sites

εβαλα αρχικη τιμη 700 μαζι με την θηκη οποτε η διαφορα ειναι της ταξης των 50 ευρω .εκανα λαθος εκτιμηση και το διορθωσα.Δεν εχετε λαβει υποψιν σας οτι η τιμη αυτη ειναι εξωτερικου.(χωρις εξοδα μεταφορας και χωρις να μπορεις να το παρεις απο applestore απευθειας ).

Χαιρομαι ομως για τις τις ἐυαισθησιες ῾ και ῾την απολυτη γνωση῾ για ολα που εχουν καποια μελη στο the lab.

Ειμαι σιγουρος οτι ο υποψηφιος αγοραστης χωρις την καθοριστικη συμβολη σας δεν θα εκανε ερευνα αγορας και θα ἑπεφτε῾στην ῾παγιδα ῾της τιμης που θα του εθετα .

Υ.Γ. Η υπηρεσια προστασιας του καταναλωτη μπορει να κοιμαται ησυχη (οι λαμπιτες επαγρυπνουν)

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να είσαι εριστικός. Σοβαρά ρώτησα αν κοιτάω κάτι λάθος. Είναι μέρος της δουλειάς μας να τα κοιτάμε αυτά, μην το παίρνεις προσωπικά.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα σκοπο να γινω εριστικος.Ειδες οτι με αφορμη το σχολιο σου ακολουθησαν και αλλοι με διαφορα υπονοουμενα. .Δεν ειναι λογικο να με προσβαλει αυτο; Και στο κατω κατω αφου ειναι αυτη η δουλεια σας οπως λες Διατυπωσε το διαφορετικο για να μην υπαρχουν τυχον παρεξηγησεις.

Δε συμφωνεις επισης οτι 3-4 σχολια τετοιου ειδους σε αγγελια ειναι too much;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.