Jump to content



crypton tv4all application.


o polonos

Recommended Posts

Παιδες καιγομαι κυριολεκτικα!

Εχω μια καρτα τηλεορασης crypto tv4all usb analog

Εχω χασει το cd και στο σιτε της εταιριας εχει μονο τους drivers.

Με αναζητηση στο ιντερνετ δεν βρηκα την εφαρμογη που χρειαζεται για να παιξει.

Εχει κανενας καποια ιδεα για το τι μπορω να κανω ? :help:

Link to comment
Share on other sites

Και χωρίς drivers παίζει το DScaler. Παίζω με καρτούλα που έχει το BT878 σε 64bit Windows7 για τα οποία ΔΕΝ υπάρχουν οδηγοί για BT878.

attachment.php?attachmentid=40962&d=1286022943

για να το λες προφανώς έτσι θα ειναι. εγώ τότε είχα μπλέξει με μια τελείως "κομπλεξική" pinnacle και μου είχε βγάλει το λάδι .

Link to comment
Share on other sites

για να το λες προφανώς έτσι θα ειναι. εγώ τότε είχα μπλέξει με μια τελείως "κομπλεξική" pinnacle και μου είχε βγάλει το λάδι .

Και εγώ Pinnacle έχω. Την πήρα πριν κανέναν χρόνο από έναν φίλο μου μιας και χρειαζόμουν μια δεύτερη TV καρτούλα. Η pinnacle είναι συνώνυμο της σπαζοκεφαλιάς. Νομίζω μια PCTV είναι αυτή που έχω. Σε μια μητρική δεν την βλέπει σε άλλη πρέπει να δώσεις - μέσα στο BIOS - irq σε legacy ISA devices για να την δει. Πολύ πλάκα!!!

Υ.Γ.

νομιζο τους εχω εγω :D steile msn

Η Conexand δεν έχει βγάλει επισήμως 64bit drivers και απλά κυκλοφορούν κάποιοι ανεπίσημοι 64bit για τους οποίους δεν ξέρω τι παίζει και αν παίζουν και σε τι βαθμό παίζουν. Για την ώρα με καλύπτει το DScaler. Thanks anyway.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια! με σωσατε την τελευταια στιγμη απο τα νυχια... της κοπελας μου :hehe::hehe:

Τελικα επαιξε κανονικα με το honestech tvr 2.5 που δινει και η crypto μαζι με την καρτα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.