Jump to content



Πως κανουμε SLI σε X48


Jim@kiS

Recommended Posts

παρα ηταν ευκολο για ειναι αλη8ινο!!! ειχα ακουσει οτι ηταν αγγουρι!

τωρα μονο με sli bridge δουλευει σωστα εε? γιατι δεν εχω τωρα ευκαιρο και στο gpu-z λεει sli disable!

σε ευχαρισω πολυ! αυριο 8α σου πω αν ολα ειναι οκ με το bridge!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον χωρις bridge λεει οτι εγινε κανονικα το sli απλα βγαζει μνμ οτι δεν εχει συνδε8ει αλλα το gpu-z λεει enable ειμαι με τους last drivers αλλα τωρα την ωρα που επαιζα mafia 2 ολα full μετα απο κανενα 15-20 λεπτο μου πεταξε μια πρασινη ο8ονη και κολισε εκει!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Βρήκα αυτή την κάρτα Asus EN9800 GTX SVGA (PCI-Express, Dual DVI, 512MB) - Κάρτες Γραφικών - plaisio.gr (εννοειται οτι τωρα το συστημά μου φοραει μια 9800gtx) και έχω αυτο το τροφοδοτικο Real Power M620 - Cooler Master με πέρνει να κάνω sli?

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτή την κάρτα Asus EN9800 GTX SVGA (PCI-Express, Dual DVI, 512MB) - Κάρτες Γραφικών - plaisio.gr (εννοειται οτι τωρα το συστημά μου φοραει μια 9800gtx) και έχω αυτο το τροφοδοτικο Real Power M620 - Cooler Master με πέρνει να κάνω sli?

Βασικα σε παιρνει να κανεις ανεξοδα ΒΕΓΓΑΛΙΚΑ!:p

http://www.thelab.gr/power-supplies-reviews/coolermaster-m620-review-81146.html

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτή την κάρτα Asus EN9800 GTX SVGA (PCI-Express, Dual DVI, 512MB) - Κάρτες Γραφικών - plaisio.gr (εννοειται οτι τωρα το συστημά μου φοραει μια 9800gtx) και έχω αυτο το τροφοδοτικο Real Power M620 - Cooler Master με πέρνει να κάνω sli?

Άνετα....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα δεν μου έχει παρουσιάσει κανα πρόβλημα μέχρι στιγμής αλλα αφόυ είδα το review δεν θα το ρισκάρω .Ασε που το έψαξα καλύτερα και είδα οτι δεν γίνεται γιατι έχει δύο pcie 6pin kai ena pcie 8pin και η καρτα θέλει τροφοδοσια 2 pcie 6pin η μια .Ευχαριστω παντως για τις απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.