Jump to content



Ήπιε μπύρα ο Η.Υ


kolofagos

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Μπυρα??..πλακα κανεις ετσι???...εγω στην αρχη το περασα για ενα αστειο παραμυθακι..ελεος δηλαδη...πινουν οι υπολογηστες και μπυρα ???....(πως εξεληχθικε ετσι η τεχνολογια θεε μου!! :nothing:...οπως και να χει πρεπει να τον πας σε εναν τεχνικο να στον φτιαξει..αν δεν ξερεις πως να τον φτιαξει μην τον πειραζεις καθολου :nono:..θα τον κανεις χειροτερο.

Link to comment
Share on other sites

Tελικα το πρόβλημα είναι στην μητρική παιδιά..απο Δευτέρα-Τρίτη θα τον έχω πίσω τον υπολογιστή....

@larryf13 Γι'υτο δεν πρέπει να είνα στο πάτωμα τα κουτιά... :p Όσο το είχα πάνω στο γραφείο ουτε γάτα,ουτε ζημια...Είπα να τον κατεβάσω για περισσότερο χώρο..και...:slap:

@arisanth Καλά το να μην πίνεις...Αλλα ένα σουβλάκι να μην το φας? Εστω ένα κομματι πίτσα ρε αδερφέ :p Η λες να βραχυκυκλώσει το μπέικον? :fist:

Link to comment
Share on other sites

@arisanth Καλά το να μην πίνεις...Αλλα ένα σουβλάκι να μην το φας? :fist:

Όχι γιατί σουβλάκι χωρίς μπύρα δεν πάει...:hehe:

Πάντως, μακάρι να βρείς λύση στο πρόβλημα σου...:)

Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί σουβλάκι χωρίς μπύρα δεν πάει...:hehe:

Πάντως, μακάρι να βρείς λύση στο πρόβλημα σου...:)

Πάρε ενα ποτήρι αποιονισμένο νερό και βάφτισε το μπύρα :hehe:

Πάντως την λύση την βρήκα,και λογικά σε 1-2 μέρες θα τον έχω πίσω...Μέχρι τότε ας την βγάλω με έναν Pentium D + μια nvidia 6200..:hang3:

Πίστα; Ποια πίστα; Και ποιο κομμάτι, το πρώτο με τη γραμμή εκκίνησης-τερματισμού;:rofl:

Γράψε λάθος! :p

Αμέσως εσύ! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,μόλις γύρησα απο πλαισιο μαζι με το "καινούργιο" pc..

Και όταν λέω καινούργιο τι εννοώ...

Πήγα εκεί ωραία και καλά,μου δινει την απόδειξη,και βλέπω Gigabyte!!!

Ρωτάω τί έγινε,και πως εγώ είχα ASUS και μου λέει..Έχει καταργηθεί το προϊών αυτό,γι αυτό σας βάλαμε κάτι ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ! (λέω απο μέσα μου..καλά? πλάκα με κάνει???)

Η μητρική που σας λέω είναι η GA-890FXA-UD5...

Το θέμα είναι, ξέρω οτι είναι στα ίδια περίπου επίπεδα,αλλα δεν ξέρω αν είναι καλύτερη ή όχι απο την ASUS Cr. IV ....

Εσείς τί λέτε? Με δούλεψαν?

Link to comment
Share on other sites

Σου άλλαξαν μητρική που έκαψε ο πατέρας σου μεσα στην εγγύηση χωρίς να δώσεις μια και ρωτάς αν σε δουλεψαν ?

Δεν έπεσες στα 4 να σφουγγαρίσεις όλο το μαγαζί με κουβά και πετσέτα, πρίν κλείσουν ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι,οκ,είμαι τυχερός σ'αυτό..!

Αλλά,εφόσον αυτοι δεν ήξεραν τι πραγματικά συνέβει,θα έπρεπε να την αντικαταστησουν με την ίδια,σωστά?

BTW,ας συνεχίσουμε μεσω p.m ,γιατί προβλέπω να πέφτει κάρτα..

Link to comment
Share on other sites

από πότε η μισή αλήθεια είναι τύχη ?

Να ζητήσεις να σου αποζημιώσουν και τις ψυχικές οδύνες που πέρασες μέχρι να σου πούν ότι η μητρική σου αντικαταστήθηκε με άλλη :hehe: :hehe: Μπορεί να σου κάνουν δώρο κανένα OCZ Core που έχει παραπέσει πίσω από κανένα ράφι (bulk)

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω τυχερός,δεν εννοώ που με πίστεψαν και δεν βρήκαν σημάδια του ενόχου πάνω στην μητρικη...

Όσο για τις ψυχικες οδύνες :p Η Amstel θα φάει μύνηση!! Αυτή τα έκανε όλα! :fist:

Τέλος πάντων...τελος καλό,όλα καλά..

Τώρα μόνο δεν μπορώ να κλοκάρω τον 955 στα 3,7 με 18,5 multi,γιατι πριν έφαγα ενα κόλλημα και rr όταν έπεζα προ..

Ενώ με την ASUS μπορούσα :cry:

Δεν πειράζει..θα τον κρατήσω στα 3,6.. αν δεν κάνει καμια μαγκιά και 'δω :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.