Jump to content



TheouLiS Bazaar UPDATED PRICES


TheoDV

Recommended Posts

sorry για την αργοπορεια! ημουν στο τρεξιμο και δεν υπηρχε pc ευκαιρο! αποσυρω το ενδιαφερον μου για τις ram μιας και ο φιλος μου που προοριζονταν οι μνημες κατεληξε σε μητρικη με ddr3! sorry και παλι για την καθυστερηση!:wall:

Link to comment
Share on other sites

Έχει προτεραιότητα ο redbighunter φίλε.. :) Αν αλλάξει κάτι παρόλα αυτα, έρχεται η σειρά σου :p
sorry για την αργοπορεια! ημουν στο τρεξιμο και δεν υπηρχε pc ευκαιρο! αποσυρω το ενδιαφερον μου για τις ram μιας και ο φιλος μου που προοριζονταν οι μνημες κατεληξε σε μητρικη με ddr3! sorry και παλι για την καθυστερηση!:wall:

Περιμένω πμ για το 6 :)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα απίστευτος.. :p Μια σημείωση μόνο, εγώ είμαι Τεούλης απ το Theo, αυτός είναι ο Θεούλης.. χαχα :p

Ωραίο πάντως, ετοιμάζω το update.. :)

EDIT: Έτοιμο και το update, μόνο δες λίγο το παιδί πάνω τι έχει ζητήσει και έχει προτειραιότητα αλλα δεν είναι ακόμη SOLD.. :) Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Έχουν απομείνει:

4) Apacer 512MB UNB PC2-4300 CL4 Ram, πλήρως λειτουργική, στο κουτί της, χωρίς εγγύηση, στα 10 ευρώ.

7) Gigabyte GA-N680SLI-DQ6 s775, DDR2, 3xPCI express, πλήρως λειτουργική, στα 25 ευρώ.

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.