Jump to content



asus eepc 1008ha


god

Recommended Posts

Πωλείτε το συγκεκριμένο netbook σε άριστη κατάσταση αγρατσούνιστο και με εγγύηση. Είναι αγορασμένο από πλαίσιο πέρσυ και έχει ακόμα εγγύηση. Δίνω και απόδειξη. Η τιμή που το πουλάω είναι γύρω στα 250 euro συζητήσιμη.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πουθενά στην Ελλάδα 9cell ή μεγαλύτερη μπαταρία για το netbook σου?Αν υπάρχει πες μου που και δώσε μου ένα link.

Βασικά αν υπάρχει πέρνω το Netbook στα 220€

Link to comment
Share on other sites

bump!

Στα χαρακτηριστικά του νέτμπουκ να προσθέσω το wifi νέας γενιάς 802.11 b/g/n, το Bluetooth 2.1 + EDR και την ενσωματομένη camera 1,3MP. Η μπαταρία είναι Πολυμερών Λιθίου (Li-polymer) με διάρκεια έως και 6 ώρες (τιμή που ανακοινώνει η Asus, ο χρόνος αυτός μπορεί να διαφοροποιηθεί ανάλογα με την χρήση). εμένα με wifi και ταινία κρατάει 4:00 - 4:30 ώρες. Λογικά idle πάει παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πουθενά στην Ελλάδα 9cell ή μεγαλύτερη μπαταρία για το netbook σου?Αν υπάρχει πες μου που και δώσε μου ένα link.

Βασικά αν υπάρχει πέρνω το Netbook στα 220€

Όπως θα δεις και σε εικόνες στο συγεκριμένο νετμπουκ είναι αδύνατο να βάλεις άλλη μπαταρία γενικότερα εκτός από την προεγκατεστημένη ή ανταλλακτικό αυτής λ'ογω του ότι δεν υπάρχει διέξοδος όπως π.χ. στα λάπτοπ που μπορείς να βγάλεις τη μπαταρία από το πίσω μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.