Jump to content



Ποια είναι για σας τα στοιχεία του τέλειου ηλεκτρονικού καταστήματος...;


alexis2044

Ποια τα κυριότερα στοιχεία που θα θέλατε να έχει το τέλ  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

...το οποίο από τα θέματα που διαβάζω μάλλον δύσκολα θα υπάρξει ποτέ...

Αλλά λέμε τώρα μπας και φιλοτιμηθεί να μπει κανείς να το διαβάσει. :p

Μιας και είναι επίκαιρο το θέμα, για πείτε...

Υ.Γ Προς Θεού μην τα βάλετε όλα, αυτά που θεωρείτε πιο σημαντικά :p

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που δεν θα θέλει όλα τα ανωτέρω;:getlost:

Τα πιο σημαντικά ευελπιστώ να επιλεγούν... Θα είχε περισσότερη αξία αν άφηνα μια επιλογή για τον καθένα;

Link to comment
Share on other sites

Πρακτικός ιστοχώρος, ευκολίες πληρωμών (πχ αντικαταβολή, paypal), δωρεάν μεταφορικά από ένα ποσό αγορών και πάνω, πλήρη γκάμα προϊόντων στον τομέα του, άμεση και ακριβής ενημέρωση ποσοτήτων ανά προϊόν και εύκολη και γρήγορη επικοινωνία με κάποιον υπεύθυνο. :)

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το 1, το 3 και το 5.

Προσωπικά δε "χρειάζομαι" τόσα πολλά από έναν υπάλληλο, αρκεί να κάνει σωστά τη δουλειά που αντιστοιχεί καθαρά στο θέμα της αγοράς, δηλαδή καταχώρηση παραγγελίας κλπ. Το να έχει γνώσεις πάνω στο θέμα δε με απασχολεί τόσο.

Τα δωρεάν μεταφορικά σε όλα τα προϊόντα είναι επίσης κάτι αδιάφορο και μη-εφικτό, προφανώς. Καλό είναι να ισχύει για αγορές από ένα ποσό και πάνω, αλλά να μου φέρουν μια κάρτα μνήμης των 4 ευρώ δωρεάν, είναι μάλλον δύσκολο.

Τέλος οι ανταγωνιστικές τιμές σε βάρος της ποιότητας υπηρεσιών είναι κάτι που έχουμε δει συχνά στην Ελλάδα νομίζω και ας πούμε ότι δεν πήγε και τόσο καλά... Συνήθως πέφτει μεγάλο το βάρος!

Link to comment
Share on other sites

Τα δωρεάν μεταφορικά σε όλα τα προϊόντα είναι επίσης κάτι αδιάφορο και μη-εφικτό, προφανώς. Καλό είναι να ισχύει για αγορές από ένα ποσό και πάνω, αλλά να μου φέρουν μια κάρτα μνήμης των 4 ευρώ δωρεάν, είναι μάλλον δύσκολο.

Για το συγκεκριμένο είχα στο μυαλό μου το Play.com και το mymemory.co.uk ...

Link to comment
Share on other sites

Τα πιο σημαντικά ευελπιστώ να επιλεγούν... Θα είχε περισσότερη αξία αν άφηνα μια επιλογή για τον καθένα;

Θα φαινόταν ποιο θεωρούμε πιο σημαντικό από όλα, προτεραιότητα, αλλιώς όλα έτσι και αλλιώς χρειάζονται!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.