Jump to content



Recommended Posts

Πες μου που θα την πεταξεις για να παω να την παρω :p

Χωρις πλακα τωρα, τα σκορ που βλεπεις ειναι ολα με OCed CPUs και GPUs. Αν παιζεις σε stock συχνοτητες, ειναι λογικο το σκορ που σου βγαζει.

Σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Με κάθε νέο driver ανεβαίνουν και οι επιδόσεις...

performance3dmark11cf79.jpg

xtreme3dmark11cf7970895.jpg

΄

Θέλω να παίξω λίγο bf3 και να εγκαταστήσω το alan wake και δεν βλέπω να προλαβάινω να στείλω με τους καινούργιους 12.4 preview. Ας είναι καλά ο Atiman που δεν μας αφήνει ούτε μια εβδομάδα χωρίς να ποστάρει νέα έκδοση drivers...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επειδει και η τρίτη ηλίκια έχει δικαίωμα στη χαρά .New run απο τον Q9550 με single gpu 560ti

Performance:

perfomance.jpg

Xtreme:

xtreme.jpg

Μια χαρα ειναι το σκορ σου

Μην νομιζεις πως ενας 2500Κ θα σε πηγαινε πολυ πιο πανω στο σκορ

λιγο παραπανω θα ειχε

Στο λεω γιατι το δοκιμασα στο Q9450 με τον 2500Κ και ειδα μεγαλη αποκλιση στο 3dmark 11

Link to comment
Share on other sites

στο σύστημα της υπογραφής έβγαλε

Ρ6200 marks - defaut clocks

υ.γ.

Πρόκειται για ένα πρόγραμμα το οποίο πραγματικά το έχω μισήσει και αηδιάσει με την πάρτη του... Δεν γίνεται να σου λέει μετά "Something is wrong with your system"...και να σε βάζει στο τριπάκι μετά για να κάνεις αναβάθμιση και να ξοδέψεις και άλλα λεφτά...

βέβαια όταν έχει κάτι υποβρύχια με MSI logos πάνω αυτό τα λέει όλα...βγάλε του εσυ σπασμένα καρέ, δείξτου ότι έχει και πρόβλημα, και ας έρθει μετά να σκάσει τα λεφτά... DEATH to Futuremark!

Link to comment
Share on other sites

στο σύστημα της υπογραφής έβγαλε

Ρ6200 marks - defaut clocks

υ.γ.

Πρόκειται για ένα πρόγραμμα το οποίο πραγματικά το έχω μισήσει και αηδιάσει με την πάρτη του... Δεν γίνεται να σου λέει μετά "Something is wrong with your system"...και να σε βάζει στο τριπάκι μετά για να κάνεις αναβάθμιση και να ξοδέψεις και άλλα λεφτά...

βέβαια όταν έχει κάτι υποβρύχια με MSI logos πάνω αυτό τα λέει όλα...βγάλε του εσυ σπασμένα καρέ, δείξτου ότι έχει και πρόβλημα, και ας έρθει μετά να σκάσει τα λεφτά... DEATH to Futuremark!

Εμενα παλι μου φαινεται πολυ λιγα τα 6200 marks που εβγαλες για για μια 7950 ακομη και σε μαμα ρολογια.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου φαινεται πολυ λιγα τα 6200 marks που εβγαλες για για μια 7950 ακομη και σε μαμα ρολογια.

sorry για το καθυστερημένο της απάντησης... αλλά εδώ με 3930Κ

http://www.thelab.gr/vgas-motherboards-cpus-ram-reviews/amd-hd7970-and-hd7950-review-107992.html?garpg=6

και έβγαλε μόνο 6400... μια χαρά λοιπόν τα νούμερα...άρα μ@λ@κι@ πρόγραμμα το 3dmark11 futuremark... και μάλιστα για μια gpu που έχει τον core χρονισμένο στα 810mhz.

Τέλοσπάντων εσύ προφανώς θα έχεις συνηθίσει σε 10χίλιάρα νούμερα και σου φαίνονται λίγα! (δεν το λέω ειρωνικά για να μην παρεξηγηθούμε :T:)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.