Jump to content



Προς καποιον admin: δε μπορω να δημοσιευσω αγγελια!!!


Phant0m

Recommended Posts

Καλημερα.

Εδω και λιγες μερες, δεν μπορω να δημοσιευσω αγγελια πωλησης στη σχετικη κατηγορια (ενώ μπορούσα πριν). Μπορεί κάποιος να με.. διαφωτίσει? (και Pm δεχόμαστε :) )

Link to comment
Share on other sites

Οι αγγελίες προσφέρονται αποκλειστικά και μόνο στα εγγεγραμένα μέλη του TheLab.gr τα οποία πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις:

α) 6 μήνες παραμονής στο forum και 300 καταχωρήσεις

β) 12 μήνες παραμονής στο forum και 150 καταχωρήσεις

γ) 2 χρόνια παραμονής στο forum και τουλάχιστον 50 καταχωρήσεις

δ) 3+ χρόνια παραμονής και 20 καταχωρήσεις

Link to comment
Share on other sites

Κριμα παντως...... κακως εφτιαξε :p

Παντως περα απ τη πλακα, τα νουμερα (προυποθεσεις) τα κρίνω υπερβολικά - και πιστεύω πως δεν είμαι μονός - και το λεω καλοπροαιρετα

Link to comment
Share on other sites

αυτο ισχυει και για την ζητηση ;

Όλοι μπορούν να ζητήσουν αλλά μόνο όσοι πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις μπορούν να έρθουν σε θέση πωλητή.

Κριμα παντως...... κακως εφτιαξε :p

Παντως περα απ τη πλακα, τα νουμερα (προυποθεσεις) τα κρίνω υπερβολικά - και πιστεύω πως δεν είμαι μονός - και το λεω καλοπροαιρετα

Το καταλαβαίνω αλλά κάπου πρέπει να τραβήξουμε μια γραμμή με το τι κριτήρια πρέπει να έχει κάποιος που μπορεί να πουλήσει στο thelab.gr. Εσύ τι θα θεωρούσες ασφαλή κριτήρια; Θα αγόραζες από κάποιον με 2 ποστ κι εγγραφή το σ/κ; Το μόνο που κάνουν τα νούμερα είναι να φέρνουν μία σχετική σιγουριά ότι ο πωλητής δεν είναι κάποιος που είναι περαστικός.

Link to comment
Share on other sites

Πιο χαμηλα ισως θα λεγα... 6 μηνες που ειναι το Minimum, το θεωρώ πολύ. Τα 300 post.... ειναι σχετικό, μιας και -κακά τα ψέμματα- γράφοντας έστω μια μονολεκτική απάντηση σε ένα θέμα, τα μαζεύεις. Αλλα σημασία έχει νομίζω να συμμετέχεις σε θέματα που πραγματικά σε ενδιαφέρουν και θες (έχεις) κάτι να πεις.

Link to comment
Share on other sites

Πιο χαμηλα ισως θα λεγα... 6 μηνες που ειναι το Minimum, το θεωρώ πολύ. Τα 300 post.... ειναι σχετικό, μιας και -κακά τα ψέμματα- γράφοντας έστω μια μονολεκτική απάντηση σε ένα θέμα, τα μαζεύεις. Αλλα σημασία έχει νομίζω να συμμετέχεις σε θέματα που πραγματικά σε ενδιαφέρουν και θες (έχεις) κάτι να πεις.

καθόλου, δεν είναι. γιατί όπως και να το κάνουμε δεν είναι site αγοραπωλησίας. και όσοι συμμετέχουμε θέλουμε να ((γνωριζόμαστε))

Τα 300 post.... ειναι σχετικό, μιας και -κακά τα ψέμματα- γράφοντας έστω μια μονολεκτική απάντηση σε ένα θέμα, τα μαζεύεις. Αλλα σημασία έχει νομίζω να συμμετέχεις σε θέματα που πραγματικά σε ενδιαφέρουν και θες (έχεις) κάτι να πεις.

δοκίμασε να γράψεις τουλάχιστον 50 μονολεκτικά posts και μετά πες μου ποσα ban έφαγες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.