Jump to content



F.E.A.R 3


mariosdeme

Recommended Posts

Επαιξα σε εναν φιλο την εκδοση για ps3 το σαββατο που μας περασε, τελικα τσιμπησα 2 κλειδακια απεξω και τωρα το λιωνουμε coop στο fearless, πολυ ευκολο imo, θα μπορουσε να ητανε λιγο πιο χαοτικο στις μαχες οπως τα serious sam, εχουμε φτασει μεχρι το 6ο interval ( εχει 8 συνολο ) και δεν εχουμε δει τιποτα το τρελο περα απο 2-3 σημεια που κουβαλουσαμε ο ενας τον αλλο :p

Τα γραφικα ειναι πολυ καλα για port αν εξαιρεθει η θολουρα που υπαρχει λογω DOF, το παιχνιδι αποτι εχω καταλαβει εχει αρκετο replay value, οταν τερματιζεις ενα interval μπορεις μετα να το ξαναπαιξεις σαν fettel, οταν τερματισεις ολο το game μετα μπορεις να το ξαναπαιξεις στο insane, δηλαδη θεωρητητικα μπορεις να τερματισεις το παιχνιδι 3 φορες συνεχομενα χωρις να βαρεθεις στο ενδιαμεσο :p

Το πιστολιδι φυσικα δεν εχει καμια σχεση με το 1, θυμιζει cod mw η ολη φαση, μονο που αντι για lean εχει σκετο cover + bullet time, απτην καραμουφα το 2 καλυτερο ειναι σιγουρα, αυτη τη στιγμη υπαρχει στο gmg μαλιστα στην τιμη των 3.57 euro

F.E.A.R. 3 | Shooter | PC Games

Πιστευω μεχρι 10-15 τα αξιζει, ειχε προοπτικες για παιχνιδαρα αλλα η κονσολιτιδα και το ξεκαρφωτο studio ( where dafuq is monolith ? :S ) το χαντακωσανε, ειδικα αν υπαρχει 2ο ατομο για coop περναει πολυ ευχαριστα η ωρα imo.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία εγώ που το τερμάτισα εδώ και μερικές βδομάδες και γενικά έχω ανάμεικτες απόψεις. Δε μου άφησε τη γεύση που μου άφησε το πρώτο ούτε ήταν τόσο τρομακτικό(ακόμα και το 2 που ήταν λιγότερο τρομακτικό απο το 1 ήταν πιο τροματικό).

Εγώ τουλάχιστον στο fear εκεί δίνω αρκετή βάση μιας και για αυτό το παίζω.

Πάντως είχε κάμποσες καλές στιγμές που με έκαναν να θέλω να συνεχίσω, και για όσους το παρατήσατε στο μισάωρο δε ξέρω αν κάνατε καλά, μιας και το αρχικό κομμάτι είναι και πολύ χειρότερο απο το υπόλοιπο game.

Tώρα ψάχνω λόγο να το ξανατερματίσω με fettel αλλά γτι ?!?!

Σε γενικές γραμμές αν παίξατε τα άλλα δύο παίχτε και αυτό

Link to comment
Share on other sites

1)Στο fearless δεν κραταει ουτε 6 ωρες

2)Εχει διαφορετικο ending :)

Βασικά έκανα μόνο την τελευταία πίστα με fettel και πήρα και το άλλο ending:whistle2: (που σιγά τα αυγά μεταξύ μας, δε μου πολυάρεσαν τα ending)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

παίρνω το φτυάρι και ξεθάβω γιαυτό:

Congratulations!

You have been selected to participate in F.E.A.R. Online's Beta test.

The nightmare is here. Now's your chance to head to the front lines, battling against enemy soldiers and the aftermath of Project Origin.

Redeem the code provided in this email and steady your nerves as the F.E.A.R. consumes you.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.