Jump to content



Προβλημα με W7 την εκινηση


Koutport

Recommended Posts

Καλησπέρα, Εχω ενα προβλημα με την εκινηση των W7 στην εκινηση μου εμφανιζει τα avatar των χρηστων παρ ολο που εχω απενεργοποιησει τα passwords , χρειαζεται να παταω ενα πληκτρο για να κανει log in, μηπως ξερει κανεις την ρυθμιση για να κανει log in αμεσως? thanx

Link to comment
Share on other sites

sta XP υπηρχε μια ρυθμιση στο control panel αλλα στα w7 δεν υπαρχει αυτη η ρυθμιση καπυ θα υπαρχει αλλα το ψαχνω...

Δεν ξέρω αν έχω καταλάβει καλά τι εννοείς.

Πήγαινε έναρξη > πίνακας ελέγχου > εξατομίκευση > προφύλαξη οθόνης (κάτω δεξιά) > ξετσέκαρε το "στην επιστροφή εμφάνιση της οθόνης σύνδεσης".

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχω καταλάβει καλά τι εννοείς.

Πήγαινε έναρξη > πίνακας ελέγχου > εξατομίκευση > προφύλαξη οθόνης (κάτω δεξιά) > ξετσέκαρε το "στην επιστροφή εμφάνιση της οθόνης σύνδεσης".

δεν ειναι αυτο...κ εγω το ψαχνω αλλα τπτ..ο guest λογαριασμος ειναι απενεργοπ.εχω μονο τον admin και το κανει..αυτο δε ξεκιναει κατευθειαν αλλα με καποιο update νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Πηγα έναρξη > πίνακας ελέγχου > εξατομίκευση > προφύλαξη οθόνης (κάτω δεξιά) > ξετσέκαρε το "στην επιστροφή εμφάνιση της οθόνης σύνδεσης". Δεν ειναι τσεκαρισμενο ξαναεξηγω λεπτομερως: Οταν ξεκινουν τα w7 μου εμφανιζει το avatar μου δηλαδη το εικονιδιο που εχω ορισει σαν χρηστης, λοιπον απο τοτε που μια φορα δημιουργησα password για να κανω log in καθε φορα που μπαινω και παρ ολο που απενεργοποιησα τον password μενει στην οθονη του χρηστη και οταν πατω ενα πληκτρο κανει log in αλλιωσ παραμενει ετσι. thanx

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.